• 78
  sayın başkanım birileri şahsi tahminim kendi başarısızlıklarını örtmek için kovulmaya çalışıyor. lütfen kimseyi kovmayın, bırakın herkes kendi kendini bitirsin. oyuna gelmeyin, yarın çıkın kimseyle aramda sorun yok herkesi çok seviyorum deyin. kimseyi kovarak kahraman yapmayın.
  edit: bir de stoper alın hem de en iyisinden, böylece kimsenin ağzına bahane vermeyin.
 • 79
  başkanım sanırım birileri fiorantina'dan bir teklif aldı. ikinci göz ağrısı olan fiorantina takımına geri dönmek , hayalini kurduğu floransa şehrinde hayatına devam etmek istiyor. bu uğurda seni kötüleyip kendini temize çekme gafletinde bulunuyor. bunu da arda turan üzerinden yapıyor.

  oyuna gelme ve uzun yıllar bu kulübe hizmet et. ben bugün şunu anladım ki birileri galatasaray defterini kendi kafasında kapamış.

  yazık...
 • 80
  sayın başkanım,

  bitecekmişsiniz, öyle diyorlar.
  ne yaptın ki sen? kulübü borca mı soktun? fatih terim ile fikir ayrılığı yaşıyoruz diye açıklama mı yaptın? başarısız mı oldun? galatasaray'ın adını yerlere mi düşürdün? ben bunların hiç birini yaptığını görmedim.

  tam tersi kulübü borçtan çıkarmak adına yaptığınız çalışmaların karşılığını alıyoruz. fatih hoca ile ilgili basına verdiğin karşıt bir açıklama yok.* başarısız olman için geldiğin dönemden bu yana şampiyon olmadan sene geçirmen lazım, o da olmadı. ben anlamadım başkanım, siz anladınız mı?
 • 83
  başkanım. yanlışlarınız cidden bol. ama seviyorum sizi. en başarılı yönetimsiniz. ama hocanında dediği gibi çok duyum veriyorsunuz. arda konusunda allah razı olsun ama yine de hocanın bu duyum konularında kalbini kırmayın. direk ayarı verdi çünkü size.

  bu arada liselilerin sağlam bir şekilde hazırlandığını söyleyenler var. buradaki lisesi büyüklerimiz daha iyi bilir ama ya mahkeme tarzı ya da seçim yaptırarak bir şekilde indirecekler sizi gibi geliyor. çok uzun sürmeyecek bu ilişki. inşallah şampiyonluklarla sürer. inşallah.
 • 84
  sayın başkanım;

  alamet-i farikası az buçuk palazlanınca kendini galatasaray'dan büyük görüp galatasaray kulübü başkanına dayılanmak olan fatih terim'in provokasyonuna gelme. sayın hocamız leş futboluna rağmen büyük takımların kötü olmasıyla 2 sezon kazandığı ama bu sezon tutmayacak gibi görünen şampiyonluk hedefinin faturasını size yıkarak usulca sıvışmak istiyor. bırak kendisi istifa etsin. bu oyuna gelme.

  saygılar.
 • 85
  başkanım galatasaray'ın tek kuruşunu bile çarçur etmeyeceğini adım gibi biliyorum. attığın her adımda galatasaray'ın menfaatlerini gözettiğini, aynı zamanda vizyoner ve iyi bir iş adamı olduğunu da biliyorum. nitekim bu gözler bi sen de kâra geçtiğimizi gördü kaç zaman sonra.

  galatasaray'a zarar vereceğini düşündüğün ne varsa korkmadan karşısında dur sayın başkanım. biz senin arkandayız. ardaysa arda hocaysa hoca hiç farketmez.

  galatasaray'ı galatasaray yapan şey ne arda'dır ne de fatih terim. fakat unutmasınlar ki fatih terim'i fatih terim yapan, arda turan'ı da arda turan yapan şey galatasaray'dır ve kimse galatasaray'dan büyük değildir.

  edit: ulan bu adama ön planda olma sevdası var demeye utanır insan. adam şampiyonluk kutlamasında 50 bin taraftar önünde bağıra bağıra yeni sözleşme imzaladı hocayla. neyin ön plana çıkma isteği, neyin egosu olsun.
 • 86
  sayın başkan
  arda turan'ı transfer edin. böylece her maç röportajından sonra oyunu konuşmak yerine teknik direktörümüz tarafından ısıtılıp ısıtılıp önümüze sunulan bu temcit pilavından kurtulalım. daha sonrasında talepkar olan siz olun, taraftarlar olarak biz olalım. sekiz puanı kapatan hocamıza diyelim ki on puanı kapat hocam. şampiyon yap bizi hocam diyelim.
 • 88
  sayın başkanım;

  size sadece zamanında çıkan bazı tartışmalara söylediğiniz o çok doğru sözleri tekrar hatırlatmak istedim. çünkü bu açıklama gerçek galatasaray ruhu'nu içinde barındırıyor. sizden istediğim hedeflerinize tıpkı o gün olduğu gibi emin adımlarla ilerlemeniz.

  "hiçbir zaman bir günde kral olmadık, bir günde galatasaray tahttan inmez. düşmanı yenemeyenler birbirini yer. özellikle camianın bugünlerde birbirine sahip çıkması, kenetlenmesi şart. ben herkesin vazifesini yapmasını bekliyorum, özellikle herkes vazifesini yapacak. herkes vazifesini yaptığında saatin dişlileri gibi çarklar çalışacak ve geçmiş yıllarda olduğumuz gibi biz şampiyonluğa ulaşacağız. ben herkesten bunu diliyorum, morallerini bozmamalarını diliyorum, camiamızın kenetlenmesini diliyorum. kaybedilmiş hiçbir şey yok." mustafa cengiz
 • 89
  açıkçası beni çok şaşırttın başkanım. fatih terim gibi bir figürün istediği oyuncuyu veto etmek her babayiğitin harcı değildir. maddi olarak şartlar olgunlaşmış, cüzi bir miktara transfer olacak bir topçuyu fatih hocaya rağmen almamak riskli bir karardır.

  arda turan isimli güç ve ilgi budalası bir karakteri hocaya rağmen veto ettiğiniz için size teşekkür ediyorum. aman başım ağrımasın hocanın dediğini yapıp işimize bakalım deyip işin içinden çıkabilirdiniz. bu konuda büyük bir duruş sergilediniz ve umarım bu duruşa devam edersiniz.

  şimdi gelelim arda turan sürecinde yaptığınız haber sızdırma ayıbına. yahu hocaya hayır demişsiniz hocada size tamam demiş ne diye yaşananları gazetecilere uçuruyorsunuz. bu kaçıncı iletişim hatanız sayamadım gitti. hocanın bu konuda beklediği saygıya sonuna kadar katılıyorum.

  sizden beklediğimiz önceki yönetimler gibi arkadan iş çevirmemeniz, mümkün mertebe az iletişim hatası yapmanızdır. diğer konularda zaten arkanızdayız ama bu tarz haber uçurmalar karşılıklı güveni sarsar. bugüne kadar başarılı olduğunuz işleri saçma sapan oyunlarla bozmayın. son olarak arda turan sürecinde tavrınız tavrımızdır sakın ha sakın bu karardan geri dönmeyin.
 • 90
  sayın başkan;

  öyle zor anlar vardır ki, o anlarda vereceğiniz karar bütün geleceğinize etki eder. şu anda o anlardan birini yaşıyorsunuz. doğru karar vermek için size iki ipucu vereyim:

  1-kararınızın ana nedeni galatasarayın menfaati olsun.
  2-kişisel egolarınıza kurban gitmeyin.

  eğer bu iki koşula uyarsanız ve isabetli karar verirseniz galatasaray’ı uçurur ve tarihe en başarılı başkan olarak geçersiniz. isabetli karar veremezseniz iyi niyetle hareket ettiğinizden hiçbir bedel ödemezsiniz ilahi planda.

  ben sizin hiçbir art niyet taşımadığınıza ve tamamen galatasaray menfaatleri doğrultusunda arda’yı veto ettiğinize inanıyorum. yani bence doğru yoldasınız ve kararınızda sizi destekliyoruz. ancak fatih terim üzerinde görünmez bir elin baskıları olduğunu düşünüyorum. yani onun için de zor bir dönem. bu nedenle sakın onu yanlış anlama. bu zorlukları birlikte aşabilirsiniz ve aştığınızda yolunuz hep açık olacaktır. biraz sabır, biraz metanet.

  kenetlenin başka galatasaray yok.