• 55
    sayın başkan;

    galatasaray’a santrafor transferi konusunda ipleri eline alman gerektiğini düşünüyorum. abdurrahim albayrak değil bizzat senin gidip görüşmeyi yapman gerektiği kanatindeyim. bunun birçok nedeni var ama asıl nedeni konusunda burada açıklama yapamam. çünkü tamamen işaretlerden ve tecrübelerden kaynaklı bir kanaatim var ve elimde somut delil olmadığından açıklamam mümkün değil.

    ancak tekrar ve üzerine basarak söylüyorum bu iş abdurrahim albayrak ile şükrü hanedar’ın yapabileceği bir iş değil. kulüp-futbolcu- menejer üçgeninde işler iyice sarpa sarmadan bu işi ancak bizzat sen halledebilirsin. iki alternatif belirle ve gerekirse yanına kaan bey’i de alarak git birini bitir ve dön. örneğin babacar ve tetteh iki iyi alternatif olabilir.

    türkiye’den de yedek bir santrafor alabilirsen al, alamazsan eren derdiyok’u affettir ve sezon sonuna kadar takımda kalsın. eren’in yaşı zaten 30 olmuş. sezon sonuna kadar iyi performans gösterirse iyi bir kulüp bulup iki-üç yıllık sözleşme kapmaya çalışacaktır. bu fırsatı ona vermenin bir sakıncası yoktur.

    iyi bir santrafor bizi bu sezon şampiyonluğa ve uefa kupasında hedefe taşıyabilir. taraftarların sizi istifaya davet ettiği şu zamanlarda sağduyu sahibi olarak size bunu tavsiye ediyorum. eğer başarırsan tarihe geçecek bir başarının da kapısını açmış olacaksın. allah yardımcın olsun