• 5692
  dursun aydın özbek yönetiminden sonra gelmiş ve galatasarayımıza ihtiyacı olan can suyunu vermiş olan yönetimdir.

  ayrıca florya'yı satanlar sattıktan sonra, "pardon, özür dileriz" diyerek hiç bir maliyeti olmayacak şekilde geri alınabileceğine inananlar tarafından eleştirilen yönetimdir. aslında haklılık payları da var. mesela florya'yı bize geri verdiklerinde üstüne para vermeleri gerekirdi bence.

  ayrıca (bkz: #3263277)
 • 5694
  kendileri sonrasında başkanlık için insanlar sıraya girip, 100 imza toplayan adaylığını açıkladı. dursun özbek sonrasında ise çoğunun ismini bile bilmiyordum. nedenini merak ediyorum. zor zamanda, işler ters durumdayken yok olanlar bir anda galatasaray aşkı ile mi tutuştu?

  öpücükle geri alsaymış iyiymiş florya'yı. akıl edemediler sanıyorum öpücük vermeyi para yerine. internetten görebildiğiniz bilmem ne raporları üzerinden yorum yapmak kolay lakin neden olduğunu öğrenmeden de sallamak hoş değil. yönetimin içinde bile değilsiniz. tek gördüğünüz rakamlar. sözleşmelerin, yükümlülüklerin ne olduğu konusunda zerre fikriniz yok. olamaz çünkü yönetimde değilsiniz. ekran üzerinden maval okuyorsunuz.

  130 milyon tl altına imza attı diye eleştiriyorsanız 130 milyon tl vermeden nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini de açıklamalısınız.