• 5430
  8 mayıs 2021 galatasaray beşiktaş maçından sonra kulübü yine sessizliğe boğan topluluk.

  maçta o kadar temiz ve net bir galibiyet aldık ki beşiktaş’a bir an bile galibiyet için umut kırıntısı vermedik. boğucu bir oyun oynamadık ama istediğimiz bir çok şeyi yaptık, bu da galibiyeti getirdi. bu sebeple mağlup takım o çılgın ağlama şovlarını sergileyemedi. fakat yine de adet olduğu üzere ufaktan ufaktan “hakkımız yendi” mesajı vermekten de geri durmuyorlar. bakın, garip bir aut pozisyonu dışında rakip takım aleyhine verilmiş tek bir haksız karar olmayan maçta bunu iddia edebiliyorlar. sezon boyu böyle böyle kaç kez bizi hedef tahtasına oturttular, kaç kez hakkımızın gasp edilmesine yol açtılar ve kaç kez kendi lehlerine inanılmaz yanlı kararlar oldu saymak imkansız.

  dün;
  - beşiktaş’a verilen penaltı skandal ötesidir. kepazeliktir. isterseniz bu maçı 8-1 kazanın, çıkıp ortalığı ayağa kaldırmak gerekir.
  - daha ilk yarı bittiğinde 12 faul yapan beşiktaş’a, bir o kadar faul de çalınmadı, olgunlaşmaya başlayan hemen tüm hızlı ataklarımız en az 1 kez faulle kesildi, tempomuz düşürüldü, buna rağmen takdir hakları rakipten yana kullanıldı, bizim oyuncularımızın daha ilk faullerinde kolayca sarı çıkarken (stoper ikilisi erkenden sarartıldı) beşiktaşlılara rahat rahat faul yapma imtiyazı verildi. allah’tan futbolcularımız sinmeyip mücadeleyi devam ettirdi.
  - necip’in mustafa muhammed’i sedyelik ettiği pozisyonda kasıtlı girmesine rağmen devam kararı çıktı.

  aslında hiç uzatmaya gerek yok, penaltı pozisyonu belki de ligin en skandal penaltılarındandı. yine kimsenin sesi çıkmıyor, sırra kadem bastılar. gideceksiniz, bari giderayak galatasaray’ın haklarını biraz savunun.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!