• 5304
  nihat özdemir federasyonu ile araları gayet iyidir. yoksa niye fener'in bile yalandan da olsa katılmadığı ibra oylamasına katılıp bu galatasaray düşmanlarını ibra etsinler ki? ya da yoksa neden bu kadar düşmanlığın ardından halen federasyona hiç sesleri çıkmasın ki?

  mecbur bu sezonu da tamamlayacaklar ama umarım aralarından herhangi biri sıradaki seçime girmeyi düşünmüyordur (albayrak düşünüyor deniyor). umarım öz farkındalıkları o denli düşük değildir.
 • 5305
  4 martta entry'mde çok açıkça ifade etmeye çalışmıştım, gidişatın bizim adımıza hiç iyi olmadığını yarıştan koparılmak istediğimizi ve sert tepkilerle aksiyon almamız gerektiğini söylemiştim. çünkü aynısını geçen sezon pandemi dönüşü yaşadık, çok çok da eski değil öyle hafızaları da zorlamaya gerek yok aslında.

  https://gss.gs/3118718

  o gün o entrymi yazdıktan sonra 5 maç oynadık ve sadece 1 galibiyet alabildik. bugün gelinen noktada ise zirveden 8 puan uzaklaştık son 8 haftaya girerken.

  mevcut yönetim;
  bazı şeyler bağıra bağıra gelirken, emsalleri olmayan cezalar verilirken oğulcan olayı ve arda'nın soyunma odası cezaları, birebir aynı pozisyonda bizlere verilen kartlar ayağa basma ve dirsek örnekleri ve rakiplere verilmeyen kartlar ile bizim iptal edilen gollerimiz ile rakibin geçerli sayılan golleri, bize verilen penaltılar ki arda'nın ankaragücü maçından sonra söyledikleri zaten bir bildiri gibi her şeyi açıklıyor, teknik direktörümüze yapılan sadece bu sene özelinde değil 4. dönemine başladığından beri değersizleştirme operasyonu ve kulübümüze alenen yapılan düşmanca tavırlara rağmen yapması gerekeni yapmayarak galatasaray'a ve taraftara ihanet etmiştir.

  taraftarı ikiye bölmüştür, hoca ile olan problemlerini medya üzerinden yansıtarak hiç olmadığı kadar taraftarın bölünmesine de çanak tutmuştur, bugün gelinen noktada azımsanmayacak sayıda taraftarımız ne oynuyoruz ki ile olanlardan ötürü bir numaralı sorumluyu fatih terim görmekte olayları bir bütün olarak değerlendirmeyip.

  fatih hocanın hiç mi hatası yok elbette vardır, kendisi hakkında da eleştiriden elbette ki geri durmama taraftarıyım.

  https://gss.gs/3130021

  ama mevcut şartlarda bu kadar yalnızlaştırıldığı ve her geçen yıl kadro kalitesinin düştüğü de inkar edilemez. sadece bir kaç örnek vermem gerekirse, 2 sene önce defansın önünde bonservisiyle satın aldığımız ve 2 şampiyonluğumuzda büyük payı olan ve satarken de para kazandığımız winner bir karakter fernando oynarken, sattıktan sonra yerine geçen sezon başı 3 tane kiralık oyuncu aldık evet kağıt üstünde iyi transferlerdi ama faydalanamadık, nzonzi takımdan disiplinsiz davranışlarıyla gönderildi, lemina hep sakattı seri'de bir iyi bir kötü istikrar veremedi. sonra ne oldu yine bir yaz transfer sezonunda oraya bir isim alamadık, gelinen noktada devşirme taylan ve etebo ile tamamlamaya çalıştık. sonuç fernando'dan etebo'ya gelen bir mevki. bir benzeri de bir önceki sezon gomis'i satıp yerine adam alamadığımız ve sezona öyle başladığımız bir dönemdi. varmak istediğim her geçen sene kadronun kalitesizleştiği ve ocak ayı takviyeleriyle ayağa kaldırılmaya çalışılması. ayrıca ocak ayı transferlerini de şöyle bir gözden geçirin hoca haftalar öncesinden mecburen medya önünde demeçlerle transfer yapmaya mevcut bıraktı yönetimi. bu elbette yönetime yazar, çünkü başarıda ve galibiyette hep önde olan başarısızlıkta ortadan kaybolan bir yönetimden bahsediyoruz.

  geriden gelip şampiyon olduğumuz sezonlara bakın hepsinde çok çok iyi ve dominant oyun göremeyebilirsiniz, ama hepsinde taraftarı yönetimi ve teknik heyeti ile bir bütün olmuş galatasaray görürsünüz. ve biz bugün bir bütün olamıyorsak tek vücut olamıyorsak maalesef buna çanak tutan izin veren yine yönetimdir. galatasaray artık çok kolay sindirilen çok kolay yönlendirilebilen bir camia oldu bu bir gerçek. rakipler akla izana sığmayacak bir şekilde geçmişten şampiyonluk kopartmaya çalışırken bile gereken tepkiyi veremeyen yönetimden bahsediyoruz.

  bizler hala burada 8'de 8 diye başlık açarak umudumu korumaya çalışıyoruz ama maalesef bu tepkisizlikle ve bölünmüşlükle ayağa kalkabilmemiz o kadar uzak geliyor ki...

  umarım bir daha böylesi yönetimlerle sınanmayız, umarım galatasaray'ın hakkını sonuna kadar savunacak kişilerle yönetiliriz.
 • 5306
  2020-2021 sezonunda fatih hoca ile soğuk savaş yaşadığı çok aşikar. maalesef bunun sonuçlarına en çok biz taraftarlar katlanmak zorunda kalıyoruz. hem hocayı her konuda yalnız bırak, hem federasyona (özellikle servet yardımcı'ya) en ufak laf etme, hem de başkanlık seçimi için nabız yokla. ne güzel dünya. hocayla çalışmak istemiyor olabilirsin buna saygım var ama o zaman ona göre davranman lazım. öyle açıklamalarda "fatih bey" diyerek olmaz bu iş. ya hocayı görevden alırsın ya da bu işi yapamıyorum diye görevi bırakırsın. böyle camiayı sahipsiz bırakmaya asla hakkın yok.
 • 5307
  tarihin en basiretsiz ve silik galatasaray yönetimidir. bir an önce topluca galatasaray yönetiminden uzaklaştırılmaları gerekmektediir. çünkü galatasaray'ın hakkını savunamamakta, savunmamaktadırlar. resmen vur enselerine al ekmeklerini.

  hakemlerin üzerimizde yapmadıkları fantezi kalmadı. şamar oğlanına döndük. karşılığında da rakiplerimiz sürekli kollandı. beyefendiler anca fotoğraf paylaşsın. yazıklar olsun size.

  beğenmediğiniz, silik dediğiniz rahmetli canaydın yönetimi yeri geldi hakeme düdük astırttı. peki ya bunlar? yahu yeminler olsun dursun özbek bile çıkıp saçma sapan da olsa birşeyler yapardı bu manzara karşısında.
 • 5311
  canımıza tak etti, yeter artık!

  açık açık, utanmadan galatasaray'ın belli ede ede doğrandığı,
  fenerbahçe ve beşiktaş'ın yüzsüzce, bizim gözümüze soka soka kollandığı bir ortamda; bir taraftar olarak yeter artık!

  bu iğrençliklere ligden çekilme de dahil, bir tepki gösterilmezse, artık bir dur denmezse bir saniye bile o koltukta durmayın.
  ligleri de batsın, fenerbahçe'leri de, beşiktaş'ları da!

  yeter artık bir tepki gösterin. bu kadar midesiz bir ligde bu kadar dalga geçip göze sokarcasına takımınızın ezdirilmesi yönetim olarak hiç mi zorunuza gitmiyor?
  ya artık adam gibi çok sağlam bir tepki gösterin, ya da ağzımızı bozdurmadan defolun gidin!
  başlarım beyaz sayfaya.

  çok pasif, galatasaray'ı dilim dilim doğratan, yüz karası yönetim.
 • 5312
  yaptıkları onca olumlu ve iyi işe rağmen ali koç ve tff'nin galatasara'yı ezmesine açıkça göz yummuş, 1959 öncesi şampiyonluk yalanı'na burdaki yazarlardan daha az tepki gösterebilmiş mevcut galatasaray yönetimi. türkiye'nin futbol ikliminde bunlara sessiz kalamazsınız. bizim söylemekten dilimizde tüy bitti ama bir 10 saniyelik bir twitter videosuyla tepkinizi gösterirsiniz artık.

  ha yerine aday olanlar daha da hayırsız orası çok ayrı mevzu.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!