• 4024
  alttan alta gizli mesaj verecekleri yere bu taraftara vermeleri gereken tek mesaj istifa edip görevi bırakmalarıdır bir an önce. galatasaray'ın bekleyecek vakti yok. beceremediklerini kabul etmek yerine kendilerini ne kadar aklamaya çalışsalar boş. çok kritik 2 şampiyonlukta yönetimde olmalarına rağmen galatasaray taraftarı bu yönetimi hiç ama hiç iyi hatırlamayacak. istifa da bir hizmettir.
 • 4026
  "galatasaray'ın fatih öztürk'le birlikte samsunspor kalecisi nurullah aslan'ı ciddi şekilde transfer etmek istediği ancak scout ekibinin tavsiyesi üzerine fatih öztürk isminde karar kılındığı öğrenildi." spor arena haberi.
  bayram değil seyran değil, bu haber neyin nesi? atilla gökçe'nin yazısına herhangi bir yalanlama gelmemişken, bir anda böyle bir haber servis ediliyor. spor arenanın bu haberi bağımsız gazeticilik refleksiyle yaptığına inanan varsa başka tabi ama hiç komik bir şaka olmaz. falcao transferinde suçlu taraftar, fatih transferinde suçlu scout ekibi.
  yazık koca galatasaray'a, yönetenlerin kapasitesine, vizyonuna bak. daha dün yalanladıkları medya aracılığyla hocasına, taraftarına ayar veriyor.
  yılmaz savunucuları bile ses çıkarmadığına göre artık mayıs 2021 beklenmese mi, yönetim istifa!
 • 4027
  fatih terim isminin altında fazla ezilen yönetim. görev süresini doldurup yerini başka bir yönetime bırakacak gibi görünüyor. umarım yeni gelen yönetim, başkanın hocanın üstü olduğunu anlayan insanlarca oluşturulur. bir yerde ast, üstün üstü gibi davranıyorsa ve üst de bunu yiyip kaçak güreşiyorsa orada ilkin üst gider. çünkü korkak adamdan üst olmaz.

  bunlar fatih terim'le iyi geçinelim diye hocanın şamar oğlanı oldular. ağırlığı olan bir yönetim bunu kaldıramaz. bunlar kaldırıyor. bu da bu işte bir terslik olduğunu gösteriyor.
 • 4028
  sabah düşen haberi hala yalanlamadılar, dolayısıyla doğru olduğunu varsayıyorum. bence yönetimin bu sene şampiyonluk gibi bir beklentisi isteği yok. belki de ortak iş yaptıkları birilerine söz vermişlerdir, kim bilebilir.

  siz sanıyor musunuz fenerbahçe'de her şey güllük gülistanlık? emre belözoğlu ve erol bulut çok mu iyi anlaşıyorlar. ali koç emre belözoğlu'nu çok mu seviyor. brahim darri transferinden emre mi vazgeçti? ya da pelkas'ı emre mi aldırdı? ancak tek bir haber okuyamazsınız. yapılsa da anında yalanlarlar. ancak problemleri var ve şampiyonluk amacı uğruna yokmuş gibi davranıyorlar. geçen sene kruse'nin escort, kumar, nargile sefaları bile yokmuş gibi davrandılar yarıştan kopana kadar. peki bizimkiler nenyapıyor? doğru düzgün alternatifi bile olmayan 2 oyuncuyu taraftarın önüne atıyorlar önce. resmen hocaya kadrondan 2 kişiyi daha düş geri kalanlarla ne yapabiliyorsan yap diyorlar. sonrasında ise sosyal medyada taraftarların bir kısmı öyle yazıyor diye oğulcan'la kerem'le yenilelim. falcao'yu da zaten taraftar aldırdı. el insaf, oğulcan dediğin adam küme düşmeye oynayan rize'de bile banko değildi, kerem desen 3. ligden geldi, sekidika'nın takımı 2. ligden de düştü. nereye oynatıyorsun bu adamları. galatasaray'ın bu takımların seviyesine çektiğinizin de mi farkında değilsiniz? fatih hoca uğraştılar, çabaladılar ama yapamadılar derken, sorunları sineye çekmeye çalışırken yönetim eliyle her hafta yeni bir kriz çıkartılmaya çalışıyor.

  sorunların böyle sürekli gün yüzüne vurulduğu, futbolcuların sürekli başkan tarafından maddi konulardan dem vurularak taraftarın önüne atıldığı, başkanın oğulcan kerem oynasın onlarla yenilelim dediği bir ortamda şampiyonluk gelmez. böyle bir ortamda şampiyonluk gelmeyeceğini bilmemelerine de imkan yok bence. ne yapmaya çalışıyor, neyi amaçlıyorlar cidden anlamakta zorlanıyorum. git gide ahmet nur çebi tadı vermeye başladı artık. bir de fatih ben ne zaman çağırsam gelir. şunu söylemenin bile bir üslubu var köpek mi çağırıyorsunuz siz? yalansa çıkın yalanlayın, yazmayalım bişey ama şu saate kadar yalanlanmaması bile mide bulandırıcı.
 • 4029
  yaptıkları bir seri iyi şeyleri hızla unutturup tek motorla uçağı sağ salim piste indirememelerinden korktuğum yönetimimiz. hataları çoğalıyor, salgın sonucu taraftarsızlık sebebiyle mucize şampiyonluklar elde edilemeyip yapamadıkları onlarca konu sıralanıyor. iyi niyet ayrı yapılması gerekenlerin yapılmaması ayrı konular. açıklamaları ise başından beri samimi ancak amatörce.

  fatih hocayı çağırıp soracakları sorgulayacakları konuları doğrudan kendisine sorabilirler. sormalıdırlar. ancak biz astız üstüz ezilmeyiz şeklinde algı yaratmaları hoş değil.
  nitekim 2 dakikada kim kimi çağırmakta anlamak mümkün değil.

  kendilerine başarılar ve bol şans dilerim. fatih hoca en geç kasım sonu ya takımı toparlar ya istifa eder. umarız hoca başarır defalarca yaptı bu sefer de yapar. ancak algının aksine takım ülkenin en iyi 2. kadrosu değil. sadece stoperlerimiz iyi ilerde 4 topçu emekli olmuş haberleri yok.

  yönetici ben olsam şimdiden b planına bakarım.
 • 4030
  ekim ayında yapılması gereken aylık divan kurulu toplantısına, katılamayacaklarını çünkü bu şekilde divan toplantısının yapılmasının tüzüğe aykırı olduğunu belirten mektup yazmış olan mevcut yönetimimizdir.

  şimdi o zaman pandemi başladığından beri yapılan tüm toplantılara(6) tüzüğe aykırı idi peki niye katıldınız? o zaman tüzüğü delmiş olmadınız mı? tüzüğe madem bu kadar bağlısınız (ki tüm galatasaray camiası tüzüğü ne kadar umursayıp umursamadığınızı biliyor) şuan tüzüğe aykırı bir şekilde yönetimcilik yaptığınızın farkındasınızdır gibi soruların akıllara gelmesine neden olan mevcut yönetimimizdir.
 • 4033
  bir an önce seçime gitmesi gereken yönetimdir.

  ilk günden bugüne kadar yönetememe sorunu var bu yönetimin. bir tane bile kattıkları değer yok. fatih hoca ile beraber başarı geldi, başarı ile kasa doldu, para varken yönetebildiler, para yokken de yönetememeye devam ettiler. kısaca, dursun özbek'ten sonra gördüğüm en kötü yönetim.

  mustafa başkan'ın sağlığı için "kimsenin istifa dememesi gerekiyor çünkü mayısta seçim var zaten gidecekler." diyordum. fakat her kameraya, neredeyse her mobeseye konuşup hepsinde de işi daha da kötü hale getirmenin açıklaması yok. kontrolü yitirmiş bir yönetim var, bir an önce seçime gitmeliler.
 • 4034
  miadını çoktan doldurmuş olan yönetim.

  çeşitli köylü kurnazlıklarıyla akıllarınca hocaya mobbing uygulayıp istifa ettirmeye çalışıyorlar. siz giderken fatih terim dönüyordu, hoca kalır ama siz yakında gidicisiniz. öyle ya da böyle, mustafa cengizinden albayrağına ve emojiden sorunlu yönetici yusuf günayına kadar hepiniz defolup gideceksiniz. bir daha dönmemek üzere.