• 3287
  iletişim konusunda gerçekten çok kötü olan yönetim. muhabirler üzerinden algı yerine kendileri çıkıp kendi gerçeklerini açıklasalar bu kadar tatava olmaz. transfer konusunda ise almakta o kadar kötü değiller. para oldu mu luyindama, marcao gibi oyuncuları aldılar, falcao, seri, nzonzi gibi topçuları transfer ettiler. en başarısız hamleleri diagne'ye 13 milyon euro gömmek oldu. satma konusunda ise özellikle arap yarımadasında sıkıntı yaşıyorlar. ya diğer kulüpler gibi araplar üzerinden para girdisi sağlamıyorlar ya da gerçekten araplar kendilerini kazıklıyor. son maicon transferinde sanki arapların blöfünü yemiş gibiler.
 • 3288
  açıklanan 20-21 sezonu harcama limitleri sonrası desteksiz konuşanları susturmak ya da tff haksızlık yaptıysa galatasaray düşmanı tff yönetimini zor durumda bırakmak için harcama limitlerinin belirlenmesini sağlayan gelir-gider kalemlerini şeffaf bir şekilde paylaşmalı. eğer bize verilen limit doğruysa hepsi susar. olması gerekenden yüksek ya da düşükse tff zor durumda bırakılır ve istifaya zorlanmış olur.

  verilen harcama limitini kullanacak durumda değiliz zaten. maksat meydanı kurda kuşa bırakmamak.

  edit: hesap versinler demedim. demek istediğim fb-tff gerilimine körükle gitsinler. bu yönetimin sözlükteki en büyük destekçilerinden biriyim. :)
 • 3291
  kimseye bir şey açıklamak zorunda olmayan yönetim.

  artık kendilerine çeki düzen verip takıma ve fatih hoca'ya sahip çıksınlar, galatasaray'ın hakkını savunmada fatih terim'i yalnız bırakmasınlar. ekonomimiz yettiğince taraftarın değil, hocanın istediği transferleri yapıp, elimizdeki futbolcuları rezalet paralara satmasınlar yeter. onun dışında kimsenin bir beklentisi yok kendilerinden. çalıp çırpmayacakları konusunda neredeyse herkes hemfikirdir. şimdilik kendilerini iyi niyetli buluyorum, fakat türkiye standartlarına göre arada diş göstermeleri de gerekiyor. bu ayarı tutturmada çok başarısızlar.