• 2967
  bizim dediğimizi yapmayan düşmandır tarzında açıklama yayınlamaktan bıkmayan yönetim. bu konuda birisi yazdı duyar kasmak diye eleştiri geldi. koca bir camia kurumsal bir açıklama yapamıyorsa vay halimize bizim. buna duyar diyen adamlar hava limanında teşekkürlerle dolu açıklamaya maruz kalıyor sonra. sanki o transferin gerçekleşmemesi para ile alakalıydı.

  bunun aynısını ozan kabak için de yaptılar. 7.5 milyon euro serbest kalma maddesinden ötürü yeni sözleşme baskısı vardı. ama ozan kabak'ı satıp bütçe yaratmak için can atan yönetim sözleşme uzatmadı diye çocuğu ortalığa attılar. şimdi unutuluyor çünkü bizde sürekli birilerinin adamı olunması gerekiyor. bu hatalara susuluyor. devamında ne oldu gece 1 de transfer konuşuldu sabah ozan almanya yolcusuydu. ne oldu o açıklama, çöp. sonra duyar kasmak dersiniz. duyar kasmaya devam edelim biz başımıza facia gelince anlıyoruz maalesef.

  ozan kabak konusunda bahsettiğim açıklama
  --- alıntı ---
  "teknik heyetimizin gelecek dönem için kısa ve uzun vadeli kadro planlaması için çalışmaları uzun zamandır devam etmektedir. bu bağlamda hangi oyuncuların kalıp hangi oyuncuların gideceği, gelişmelere bağlıdır. teknik kadronun planlaması uyarınca somut gelişmeler oldukça kamuoyu ile paylaşılacaktır.

  genç oyuncumuz ozan kabak'ın ise sözleşme koşulları ile ilgili kulübümüz tarafından 4-5 ay önce başlatılan girişim, önce sonuçsuz bırakılmış, ardından temsilcileri tarafından devre arasına kadar zaman talep edilmiştir. ozan kabak'ın ve menajerlerinin, oyuncumuzun kariyerine nasıl ve nerede devam edeceğinin kararı sonrası kulübümüz oyuncu ile ilgili takdir hakkını kullanacaktır.

  şampiyonluk hedefinden ve avrupa'da yürüyeceği yoldan taviz vermeksizin teknik heyetimiz ve yönetimimiz, ihtiyaç duyulan tüm mevkilerle ilgili çalışmalara başlamış olup resmi olarak kulübümüz yayın organları dışındaki haber ve yorumlara itibar edilmemesini rica ederiz.

  --- alıntı ---