• 2782
  2019-20 sezonu sonunda fatih terim'in bırakması için gerekli altyapı çalışmalarını yapması lazım bu yönetimin.

  madem galatasaray'ın çıkarı her şeyden önde gelir, o halde fatih hocanın yerine bize çağdaş futbol oynatacak biriyle anlaşmak durumundalar.

  buradaki ve reel hayattaki romantik kafa taraftara bakarsan hoca başarılı, zira 2 sezon üst üste şampiyon olduk.

  şampiyonlar ligi'nde bir halt edemedikten sonra o şampiyonlukların zerre önemi yok.
  çünkü bu takımın kuruluş amacı türk olmayan takımları yenmek, insanlar bunu unutuyor nedense.

  şampiyonlar ligi geliri falan da hikaye, zira hocanın her sene yaptığı abuk subuk transferlerle o gelirler eriyor hep, rezil olduğumuzla kalıyoruz.

  hoca kendi isteğiyle asla bırakmaz, çünkü ona göre başarısız değiliz.
  takım kötüyse suçlu tff, ali koç, organize kötülük, almanya ve 3. havalimanı falan.

  gereken neyse yapın sene sonunda.
  galatasaray'ın çıkarları her zaman önce gelir, gerekirse ünal aysal gibi insiyatif almayı bileceksiniz.

  ama bunlar boş laflar, 2020-21 sezonunda da bu kahır futbolunu izleyeceğimizden zerre şüphem yok.
 • 2784
  bu yonetim harbiden iyi niyetli ve bilhassa finansal konularda ellerinden geleni yapiyor ancak futbol operasyonu konusunda ipleri tamamen fatih terim'e birakmislar gibi gorunuyor. yonetim olarak asli gorevlerinden biri teknik heyeti denetlemek ve performans degerlendirmesi yapmak olmasi gerekirken oyle gorunuyor ki fatih hocaya hesap sormayi gec bu tarz bir denetim/degerlendirme bile yapilamiyor. icinde bulundugumuz durumda hocanin oldugu kadar yonetimin de kabahati var. artik bir sekilde bir yerden itibaren sazi ellerine alip hoca gidisat nedir, bu takim niye oynamiyor diye sorgulamaya baslamalari lazim. bunu yapacak kisi de abdurrahim albayrak degil gercekten futbol operasyonunu yonetecek ve bu isten anlayacak bir profesyonel olmali.
 • 2786
  fatih hoca'nın gazına gelip devre arası seri, n'zonzi, andone, emre mor gibi kiralık oyuncularımızı geri takımlarına göndermek, hocanın verim alamadığı oyuncuları takımdan uzaklaştırmak gibi bir çılgınlık yapmazlar umarım.

  içimden bir his bu kadar kariyerli oyuncuların aynı anda bu kadar formsuz, isteksiz olmasının sebebinin direkt olarak hoca olduğunu söylüyor. yani hoca çalışamıyor diye 130m euro değerindeki kadroya saçmak anlamsız olacak gibi. belki başka bakış açısına sahip bir hoca uygun bir sistem, çalışma disiplini ive küçük takviyeler ile şov yaptıracak bu takıma kim bilir? bunu bir yere not etmelerinde yarar var.
 • 2787
  iyi günlerde kameralar karşısına geçip yayıla yayıla röportaj veren, twitterde kulübün resmi sayfasından boy boy kendi resimlerini paylaşan, aldıkları büyük yıldızlarla uçakta fotoğraf çektiren...

  ama kötü günde ortada görünmeyen, başarısızlık sonrası taraftara ve camiaya sahip çıkmayan, fatih hocanın arkasına saklanan başkan ve üyelerden oluşan yönetim kuruludur.