• 2749
  yaşanan durumlarda kendilerinin suçunu en az olarak görüyorum. hataları var. ama gündem olan konularda olduğunu düşünmüyorum. doğru eleştiriler yapılıyor u19 maçının yayınlanmaması gibi ama dursun özbek'in attığı kazıkları temizlemek bir hata değil. bunun dışında hocaya karşı daha net olmalılar ve başka konularda da yumuşak kalan yönetcileri de yönetimden uzaklaştırmalılar. normalde yönetimle taraftar arasında hoca köprü olur biz de ise hocayla taraftar arasında kendileri köprü olmalı. hoca bizi pek sallamıyor çünkü. yazık.
 • 2751
  benim mantığıma göre futboldaki tatmin etmeyen durumdan ancak -istisnası hariç- transferlerin kampın göreceli olarak başlarına yetişmemesi ya da falcao'da olduğu gibi lig başladıktan yanılmıyorsam 3 hafta sonra tamamlanması üzerinden sorumlu tutulabilecek yönetimimiz.

  mesela ben kralı olsa lig başladıktan 3 hafta sonra ilk şampiyonlar ligi maçından sadece 2 hafta önce takımın birinci forvetini transfer etmem.

  lakin iyi kötü bu mali satranç oyununda bence bir strateji belirleyip ellerinden geleni yaptılar. dolayısıyla bunlardan dolayı kendilerine laf gidecekse de o zaman hocamız fatih terim zamanında memnuniyetsizligini dile getirmeliydi, şimdi değil.
 • 2752
  22 ekim 2019 galatasaray real madrid maçı öncesi stad girişinde üzerinde fatih terim yazan atkıları içeri aldırmadıkları iddaa ediliyor. şu an bişey demiyorum. yalandır ama gerçekten bu haber doğruysa bu yönetim benim için yok hükmünde olur. bu öncelikle taraftara sonra da bu kulübün efsane ismi fatih terim'e büyük ayıptır. hangi hakla taraftarın gs store den aldığı atkıyı alırsınız?
 • 2754
  22 ekim 2019 galatasaray real madrid maçında stadyuma girerken üzerim yine gereksiz miktarda aranmış ve güvenlik görevlilerince taciz edilircesine avuçlanmış da olsam kimse üzerimde fatih terim ile alakalı herhangi bir şey var mı yok mu diye bakmadı. belki herkesin başına gelmemiştir bilemem ama maça giden bir kişi olarak başıma gelmeyen bir husustan sırf twitterda gördüğüm bir söylenti sebebiyle yönetimi eleştirmeyi doğru bulmuyorum.

  onun haricinde abdürrahim albayrak'ın amatörece haraketlerine artık çeki düzen vermesi gereken yönetim. oyuncuları hiç bir yasal titri olmayan bir kişinin etkinliğinde saçma sapan etkinliklere götürmekten, tribünlere fatih terim kadar olmasa da tepki gösteren bir yönetici tavru kabul edilemez boyutlara ulaştı.

  basit bir arama ile kendisinin yönetimlere, futbolculara televizyonlar önünde hem camiayı hem kendisini küçük düşürürcesine ettiği isyanları bulmak zor değilken, sıradan vatandaşın tepkisine dil uzatmak abdürrahim albayrak'ın haddine olmayan bir davranış.