• 2726
  sponsorluklar konusunda güzel adımlar atan yönetim.

  en büyük eksiği medya iletişimi, bu konuda bir uzman görevlendirip tüm açıklamaları onun üzerinden yürütmek zorundalar. başka türlü tff'nin de rakiplerin de sıkıştırmalarını savuşturmak konusunda çaresiz kalacaklar. şu an kapımızda ceza kesmek için hazırda bekliyor hukuk kurulu. böyle devam ettiği sürece ne mustafa cengiz ne de fatih terim ya açıklama yapamaz ya da hak mahrumiyeti cezalarından stada giremezler.

  sponsorluk konusuna geri dönecek olursak en büyük merakım stat isim hakkı adına bu sene atacakları adım. kesinlikle döviz bazlı bir anlaşma yapılması şart. şu an itibariyle hangi sektörlerin daha riskli olarak sınıflandırıldığını bilmiyorum ama uzun soluklu bir anlaşma kesinlikle bize nefes aldıracaktır.
 • 2727
  tff ve nihat özdemir konusunda gerekli adımları atmasını istediğim yönetim.

  ali koç'un tff'yi ziyareti esnasında "en çok şampiyon olan takım fenerbahçe" haberi içerikli eski bir gazete küpürünü çerçeveletip nihat özdemir'e hediye etmesi ve bunun fotoğraflarının piyasaya verilmesinin amacı bu algıya hizmet etmek.

  bunu hepimiz biliyoruz.

  bu hedef 29 saçmalığı konusunda gerekli açıklamaları yapın lütfen. her geçen gün daha da cesaret kazanıyorlar.
 • 2728
  nihat özdemir ve ali koç’un buluşup “en çok şampiyon olan takım fenerbahçe” yazılı bir çerçeve ile poz vermesine çok sert bir şekilde cevap vermesini beklediğim yönetim.

  ama öyle kuru kuruya bir internet sitesi açıklaması değil. büyük bir organizasyonla, sözde şampiyonluk balonunu patlamaları gerekiyor.

  bence çoktan belge toplama ve sunma hazırlıklarına başlamalılar.

  güzel bir organizasyon olmalı, kolaya kaçılmamalı. net ve anlaşılır olmalı. şampiyonluk törenine bile hazırlanmadığımız kadar özenle hazırlanmalıyız.

  o balonu patlattıktan sonra da, bu inşaat gülünden hesap sormalıyız.

  ha ben de farkındayım, bu inşaat gülü dokunulmaz sayılabilecek bir adam. (şirketinin ihalelerine bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.) bu adamı karşımıza almak bazı şeyleri de karşımıza almak demektir farkındayım.

  ama gerekirse alalım karşımıza, gerekirse hepsi; kim varsa cephe alsın bize.

  ancak şunu unutmamak lazım.

  “kimseden bir fayda ummam ben, dilenmem kol kanat,
  kendi boşluk, kendi gökkubbemde kendim gezginim.
  bir eğik baş bir boyunduruktan ağırdır boynuma;
  fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür galatasaraylıyım!”
 • 2731
  bugun medyaya sunulan ali koc-nihat ozdemir fotografiyla ilgili kesinlikle bos durmamasi gereken yonetimimiz. lakin ne yapilacaksa da, 18 eylül 2019 club brugge galatasaray maçı sonrasi yapilmali, su an ilgiyi baska yere dagitmamak gerekli. soylemeye gerek bile yok, sezonun gidisatini belirleyecek mac konumunda su an. lakin verilen fotograf kesinlikle basit bir is degil, piyonlar cok guzel yerlestirildi ve gidisat bu 28 sampiyonluk yalanini kabul edeceklerini gosteriyor. adamlar o kadrolasmayi yaparken bizim yonetimi de dursun ozbek denen mahlukatin bahanesiyle bir guzel mesgul ettiler, bu saatten sonra bozmak da zor anasini satiyim ama muhakkak bir aksiyon alinmali, ortam bu adamlarin kirli planlarina birakilmamali.
 • 2732
  evet gerekiyorsa işlerini güçlerini bırakıp fenerbahçe ile uğraşması gereken yönetim.

  yönetim kurulu sadece mustafa cengiz'den oluşmuyor. orada bir sürü yardımcısı, bir sürü üyesi mevcut. göz göre göre fenerbahçe'nin 28 şampiyonluk yalanını, yaptıkları algı operasyonlarını kabul mü edeceğiz?

  bakın bu ali koç denen 6222 evladı çok tehlikeli adam. bin kere yazdım, bin kere daha yazmaya devam edeceğim. bu sene bizi şampiyon yaptırmamak için ipin ucunu daha baştan sıkı tutuyor. bizi şampiyon yap-tır-ma-ya-cak. anlayın bunu artık. tepkimizi, birliğimizi biz de göstermek zorundayız.