• 2293
  eskiden herkesin asıp kestiği, küfür ettiği yönetimdi.
  sözlükte de bu tarz tipler eminim ki vardır ancak benim bahsettiğim kitle sosyal medyadaki sözde taraftarlar.

  bunların yarısından fazlası ibra olayından sonra döndü, diğer kısmı olduğu gibi düşman. anlamsız bir düşmanlık var. bu kişiler o kadar kafayı yemiş ki dursun özbek fatih hocayı getirdi, tudor'un kadrosu ile şampiyon olundu tarzı argümanlar ile geliyorlar. öncelikle dursun özbek seçim olmasaydı fatih terim'i getirmeyecekti. sezon öncesinde lucescu ve oğlunu galatasaray'a layık gören bir adam bu haysiyetsiz basiretsiz dursun. tudor'un kurduğu kadro da iyi değildir, ortalamadır. özellikle savunma hattı rezaletti. derbi kazanamaması da cabası, fatih hoca adam etti takımı allah'tan.

  uzun lafın kısası, uzun yıllar galatasaray'ı yönetmesi gereken yönetim.
 • 2294
  eğer taraftara bir hediye vermek, taraftarın gözünde değerlerini arttırmak gibi isteklerle falcao tarzı yaşı kemale ermiş, avrupa maçlarında iş yapamayacak adamları yüksek maaşlarla almayı düşünüyorlarsa bu yanlış düşünceden vazgeçmesi gereken başarılı yönetim. kendileri taraftarın çok büyük bir kısmı tarafından beğenilip alkışlanıyor. transfer konusunda da türkiye standartlarının çok üzerinde başarıları mevcut. şimdiye kadar gösterdikleri çizgiyi aynen devam ettirirlerse zaten başarılı olacaklar. sosyal medyadaki ergen kitleye kulak asmayıp aynı şekilde devam etmeleri dileğiyle. seviliyorsunuz. başarılar.
 • 2295
  sağolsunlar beklentilerimizi dahi yükselten yönetimdir. kadro kağıt üstünde günden güne yükselmekte. 2 yıl öncesine kadar üst üste başarısız sezonlar geçiren, ffp kıskacındaki bir kulüpte futbolcu portföyünde böyle değişiklikler yapabilmek büyük ve iyi niyetli bir iştir. 2018 yazındaki forvet faciası sonrası 2019 yazı bizim için güzel geçmekte. kendilerini tebrik eder, teşekkür ederim.

  bu arada beklenti demişken... seri transferi malum... diagne gitsin yerine bir adet falcao mu olur, samatta mı olur (ki ikisi de seviye atlatabilecek futbolcular) bir forvet alınsın, olmadı mitroglou, en kötü napalım ya diagne ile devam ederiz diyorduk. vedat muriq uzun süre gündemdeydi. ben şimdi diagne ve mitroğlu gidip, yerine "falcao + samatta" gelir mi acaba diye düşünmeye başladım :( fatih hoca'nın başının altından çıkıyor bunlar hep !