• 2023
  14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçının üzerinden saatler geçti ve halen bir açıklama yapmadınız farkındasınız değil mi?

  yani belki de sadece dün akşam kaybedilen 2 puan bizi şampiyonluktan edecek ama bu saat olmuş(13.00) hale ses seda yok.

  başka bir kulüp şu an bizim yerimizde olsaydı ortalık yanıyordu. bu saaten sonra 6 sene hak mahrumiyeti cezası alsanız ne olur? çıkın, masaya yumruğu vurun.

  eğer 22. şampiyonluk elimizden alınıp giderse ve biz şampiyon olamazsak bunun hesabını kimse veremez?!

  (bkz: abdurrahim albayrak/#2652033)

  ekleme: yumruk deyince mhk'nin odasını basıp ana avrat sövüp, yapacağınız işi skym falan demelerini bekliyoruz sanıyorlar herhalde.

  (bkz: mustafa cengiz/#2652113)

  şurada masaya vurulmuştur muhtemelen. bu adamlar diplomasi uzmanı. başkan ve yönetim kartını sürmüştür ortaya.
 • 2024
  semih özsoy ve ismail kartal hakkında suç duyurusunda bulunup kulübe atılan iftiraya sessiz kalırlarsa liselilerin ne kadar haklı olduğunu göstermiş olacak olan yönetim. kimse galatasay gibi kültürü ve taraftarı olan kulübe fetöcü diyemez. terörist diyemez. eğer bunu diyenler yöneticisiyse ve dedikleri yanına kar kalıyorsa ortada galatasaray diye bir şey yok demektir. bu yapılan iftiralar 3 puandan ve hakem hatalarından daha kötü.

  bununla alakalı çalışma yapılmadığı her gün gelip buraya yazmaya çalışacağım.

  tanım: galatasaray'ın en azından gururunu koruması gereken topluluk.
 • 2025
  heh yine başlamışız masaya yumruk vurdurtmaya. hiç kimse yönetime kızmasın bunun suçlusu biziz. dünden beri herkes fatih terim'e sallıyor. yok sinan oyuna mı girermiş, 10 kişi kalmış hakemi de yenecekmişiz bilmem ne. bırakın allah aşkına şu öz eleştiri işlerini. hırsızın hiç mi suçu yok? bizim yıllardır süregelen bu tavrımızın sonucu budur. lobimiz yok, hakkımız yenmeye de devam eder. vur masaya yumruğu mustafa bey hadi.
 • 2028
  15.04.2019 tarihi itibariyle mhk ile gorustuklerini, hem genel hem de "bakin burasi cok onemli" hayirli olsun ziyareti yaptiklarini soylemis sayin cengiz ve de resmi siteden aciklama yapacagiz diye eklemis. ilk olarak, neden basin aciklamasi yapilmadigini gercekten cok merak ediyorum. simdi degil de ne zaman? bu zamana kadar edindigimiz tecrubeler neticesinde kendilerinden saglam ve dik durus beklemenin hayalcilik olacagini dusunuyorum. hatta aciklamalarinin sonunda mhk'ya tesekkur bile edebilirler. bekleyip, gorecegiz.
 • 2030
  ali palabıyık ile sorunu olmayan yönetimdir. bunu ben demiyorum, 15.04.2019 tarihli açıklamasında bizzat sayın mustafa cengiz diyor.

  ali palabıyık’ın galatasaray karnesi incelendiğinde bizimle bir sorunu olduğu belli. bu renklere gönül veren herkesin an itibariyle ali palabıyık ile sorunu olduğu açık; ancak bizleri temsil eden yönetimin ali palabıyık ile bir sorunu yok. mhk da iyi niyetle hareket ediyor.

  geçiniz.
 • 2033
  galatasaray'ın iç sahadaki ilk maçına istanbul belediye başkanı olarak ekrem imamoğlu'nu davet etmesi gereken yönetim. hatta forma hediye ederlerse çok daha uygun olacaktır. iktidar desteğiyle elimizden şampiyonluğu alanlara verilecek en güzel cevap olacaktır. o staddaki insanların bile istanbul belediye başkanını değiştirmeye sayısı yetiyor. madem bizden şampiyonluğu alıyorlar, bari içimiz soğusun. hükümet korkusuyla ağzını açamayan yönetimden gına geldi. siz ne kadar susarsanız hakkınız o kadar daha fazla yeniyor. yönetimdeki 2. adam hükümete en yakın iş adamlarında biri. ne faydasını gördük? galatasaray bu iktidardan hatta bu devletten daha köklü bir kurum. yapabileceklerine dair hiç umudum yok ama yine de yazıyorum. umarım dediklerim gerçekleşir. en azından galatasaray değerlerine sahip çıkmış oluruz.

  (bkz: 20 nisan 2019 galatasaray kayserispor maçı)
 • 2034
  2018-2019 sezonunda minimum hesaplama yapsak en az 10 puanımız çalınmıştır . konya,beşiktaş,2 adet fenerbahçe maçları direk olarak skora etki yaptığı gibi göz önünde var olmasına rağmen bilerek ve fatih terim 2. kere şampiyon olmasın diye engellenmeye çalışılıyordur.hocanın aldığı cezayı olaya bile katmıyorum. peki çok güzel iktidar sevdalısı albayrak ile centilmen başkanımız ne yaptı?. lig bitiyor ve halen açıklamalar.
  bu işin çözümü basit. senin arkanda taraftar var. organize edeceksin,evimize gelen her hakem düdük çalarken iki kere değil en az 3 kere düşünmek zorunda kalacaktır. bir laf vardır; böyle popoya* böyle tarak lazım.