• 1988
  https://twitter.com/...798033657602053?s=19

  ben her türlü mücadelede mustafa cengiz yönetimini destekliyorum ve yukarıdaki de kaçırılmaması gereken bir bakış açısı.

  ayrıca liseyi kapatalım yakalım yıkalım gibi saçma sapan görüşler, bunun yumuşatması olmaz saçma olan saçmadır, gibi görüşler de türedi. arkadaşlar her liseli liseci demek değildir önce bunu bir anlayıp sindirin. çünkü aynı şekilde liseli olan ozan korkut, dursun özbek'in karşısında mustafa cengiz'i ikinci kez seçen isimlerin arasında da azımsanmayacak sayıda liseli vardır yarın herhangi bir seçimli kurulda da bu yine böyle olacaktır.

  her kesimin içinde olduğu gibi galatasaray lisesi içinde de mutlaka kin nefret güden, rant kovalayan kesimler var. rant için en yakın örnek burak elmas mesela.

  yapılması gerken liseyi yekten silip atmak yerine lise tüzüğünün ve üye alım yapısını değiştirmek için mücadele etmektir, sırf liseden mezun diye, bilmem kimin eşi dostu diye kulübe üye yapılan fenerlisinden beşiktaşlısından kurtulmaktır, arkasından zaten bu tür rezillikler yok olacaktır.

  son olarak, ortalığı boş bulup, 2500 kişinin oyuyla seçilen başkanı haince 350 oyla indirmeye çalışmak rezaletin dik alasıdır. umuyorum ki mustafa cengiz ve yönetimi tüm yasal haklarını kullanıp bu golü çıkaracak ve müthiş bir geri dönüş gerçekleştirecekler.
 • 1989
  23 mart 2019 olağan mali genel kurulda idari yönden ibra edilmediği için tüzüğe göre 1 ay içinde seçim kararı alması gerekiyor. yine de seçim kararı almak veya almamak kendi ellerinde. inşallah "çok ileri demokrasi" kisvesi altındaki darbeye boyun eğmez de seçim kararı almaz. galatasaray'ı koşullu seven lisecilere ağlama melis der. çeliktepe cengizhan lisesi maça hazır.