• 1950
  kimi kime şikayet edeceğini anlamadığım yönetim. en basit sözlere 45 gün hak mahrumiyeti veriliyor.

  galatasaray şu an sistemin kötü çocuğu. yanında olan kimse yok. iktidardan tff'ye herkes karşısında. yönetim ne yapacak ben cidden anlamıyorum.

  d.rsun olsa bunlar başımıza gelmezdi. onu istiyorsanız buyrun seçin. onun dışında galatasaray'ı peşkeş çekmeyen her yönetim, hele de fatih terim hocayken, bunları yaşardı. sıkıcı olmaya başladı artık bu masaya yumruk vurma geyikleri.

  bu tam bir kahvehane geyiği. vurduğun masa bile sana ait değil. önceki yönetimler borçları yığa yığa kulübü devletin insafına bırakmış. elin kolun bu noktada bağlı. hala yok pasif de yok bilmem ne. biraz desturlu olmakta fayda var.
 • 1951
  kulüplerin yayınladığı bildiriden sonra futbol camiasının perde arkasında derin işler yapmış olma ihtimali bulunan yönetimdir.

  17 kulüp ortak bildiri yayınladıktan sonra canı yanmayan kalmadı. bunun altında bizimkilerin parmağı olabilir. ya da inşallah bu sürecin arkasında bizimkiler vardır. bizimkiler derken sadece yönetimi değil maskelileri de kastediyorum. böyle ses çıkarmadan yapılan icraatları seviyorum.

  öyle 17 takım bir olup, galatasaray'ı karşına aldın mı bunun bir bedeli olur.
 • 1952
  10 şubat 2019 galatasaray trabzonspor maçında yaşanan hakem hataları ve sonrasında oluşturulmaya çalışılan kamuoyu hakkında hemen bir açıklama yayınlaması gereken yönetim.

  maçtaki bazı lehimize veya aleyhimize hakem kararlarından bizim de rahatsız olduğumuzu, ancak oynanan futbola gölge düşürmesine izin verilmeyeceğini, maçı sonuna kadar hakettiğimizi, bugüne kadar bizim maçlarda yapılan hataları hatırlatarak; bizim konya maçında herkes için adalet, düzgün yönetim istediğimizi, ancak 17 kulübün imzasıyla, hakemlerin insan olduğuna vurgu yapıldığını, bugün o vurguyu yapanların şimdi kendi aleyhlerine bir durum oluştuğunda herhangi bir itiraz haklarının olmadığını belirten bir açıklama çok yerinde olacaktır.

  edit : bazı gelen gereksiz yorumlara açıklama yapıyım.. yönetim bu açıklamayı kamuoyuna yapmalıdır, diğer kulüpleri oturma organı haline getirecek bir açıklama olmalıdır. yapmamaları durumunda ise bu onları vasıfsız hale getirmez.. ama yapmaları güzel olur..