• 2526
  forma sponsoru konusunda kamuya bildirilen kap aciklamasina istinaden (zira elimizde baska bir veri yok). alan, falcao transferleri, diagne'nin berbat yonetilen transfer sureci vs dahil simdiye kadar yaptiklari en buyuk basarisizliga imza atmis olan yonetim.

  birincisi, burada dalga gectigimiz fener ol kampanyasi bile eziklere 150 milyon liralik bir nakit girisi sagladi. kap aciklamasinda gectigi kadariyla 2.8 milyon euro'luk bir senelik sponsorluk anlasmasi, (trabzon'un 3 milyon euro'ya uluslararasi forma sponsoru buldugu bir yerde) galatasaray gibi turkiye'nin en buyuk markasina yapilmis bir hakarettir.

  ikincisi, takimin formasina sponsor olan marka takim icin bir referans oluyor. hal boyleyken turker pizza gibi bir sponsorun marka degerine katacagi deger nedir, getirecegi 2.8 milyon euro goturecegi deger kaybindan fazla midir az midir dusunmek lazim.

  ucuncusu, her ne kadar mustafa cengiz fevkaladenin fevkinde bir insan, iyi niyetli altin kalpli bir melek, en buyuk galatasaray taraftari vs olsa bile uluslararasi arenada mucadele eden bir kulube uluslararasi sponsorlar bulacak network'u olan bir isadami degil. adamin erisim alani turkiye sinirlari icerisinde. tipki yonetimde birlikte calistigi a. albayrak gibi. eger uluslararasi bir kulubu yonetecek bir profilin yoksa, bu goreve talip olmayacaksin. bu kadar basit ve net (hemen size dursun bakkal layikcilar gelecek, ayni yazdigim sey dursun cibilliyetsizi icin de gecerli bir kosul).

  lutfen koru korune insanlara tapmayin. ben galatasaray taraftariyim, mustafa cengiz, unal aysal vs taraftari degilim. dogruyu gorunce nasil alkisliyorsak yanlisi gordugunuzde de tepki gostermekten korkmayin.
 • 2527
  somut verilerle eleştirilmesi ya da övülmesi gereken yönetim. fenerol'dan gelen 150 milyon tl'nin nasıl geldiği zaten malum. ali koç cebinden direk olarak ödediğinde ffp'yi ihlal edeceğinden dolayı böyle bir yola gidilmişken hala bu sayılar üzerinden mc yönetiminin eleştirilmesi çok anlamsız.

  bu kriz ortamında bir önceki sponsor olan nef'in neredeyse iki katına yıllık lig+kupa anlaşması imzaladılar. bunun üzerine bir de thy'nin şampiyonlar ligi sponsorluğu var. bu verilere bakınca önceki anlaşmaya göre daha başarılı oldukları aşikar.
 • 2528
  2019 türkiyesinde kulüp yönetmeye çalışan yönetim. sadece geçen yılın ağustos ayında dolar 3,5 liralardan 6,5-7 lira civarına fırlayınca türkiye %20-22 civarında bir günde fakirleşti! hukuk ve demokrasinin kaybolmaya yüz tuttuğu bir ülkede ekonomik çöküş kaçınılmaz. bu sebepten bir çok dünyaca ünlü marka türkiye'den çıktı. en son netflix'e gelen sansür yasasından sonra netflix'te ülkeden çıkınca türkiye tam anlamıyla iran-çin-kuzey kore ligine düşecek. ülke 5 milyondan fazla suriyeli * ve her hafta ipini koparıp sınırdan geçen on binlerce afgan-tacik-bangladeşli vs. 3.dünyanın kaçaklarıyla dolu. bir yandan suriye'de boka batmış durumda ülke. şimdi bu yönetim hangi sosyo-ekonomik verilerle uluslararası bir markayı sponsorluğa ikna edebilir? şu noktada değil pizzacı, midye dolma sponsorluğu bile değerlidir.
 • 2529
  liseli eziklerin hakkında algı kastığı en ufak fırsatı es geçmediği, galatasarayın başına tesadüfen gelebilmiş en iyi yönetimdir. genel kurulda fossillere baş kaldıran ergen liseliler mustafa başkan pisliği temizler biz de yemek için fırsat kollar bir sekilde akarte eder yeniden kulübe çörekleniriz diye düşündüler. bu kadar iyi olacağını bilseler mustafa başkanın bunları takmayacağını tahmin etseler seçmezlerdi.
 • 2530
  süreç yönetimi konusunda yeryüzünün en başarısız ekibi olabilirler. bu sezon için yapılan her transfer her anlamda kusursuz ama yapılamayan, becerilemeyen falcao transferi tam bir fecaattir.
  taraftar olarak kafayı yemiş şekilde tek transfere odaklandik, çünkü biz taraftariz; ama yönetim de aynı bizim gibi. alternatifsiz forvet arayışımız falcao ile sınırlı. gelmeyeceğine o kadar eminim ki artık... şampiyonlar ligi'nde yine tek forvetimiz olmadan gidiyoruz,(diagne var demeyin inanın bana beş kuruş etmez, ısırmayan, basmayan forvet mi olur)
  yine kazanılması olası paranın önünde duruyorlar. ne diyelim inşallah yanılırım.
 • 2531
  umarım istifa ederler.

  umarım takımı da ali koç yönetir. gelsin galata kulesi ol kampanyaları, gitsin heforshe bilmem neleri. evet, ali koç gelsin. vizyon. uluslararası sponsorlar. uf uf ne fiyaka.

  bu sözlükte yazan bir kısım taraftarın, galatasaray taraftarları mı bilemiyorum, hak etmediği yönetimdir.
  doymuyorsunuz.

  nzonzi geliyor, seri geliyor doymuyorsunuz.
  sponsor geliyor, doymuyorsunuz.

  doymuyorsunuz.
 • 2532
  burada resmen rakip takim severler tarafindan yerin dibine sokulan, ekonomik ve sosyal bir krizin içinde mahvolmuş bir ülkede memleketin sportif olarak en güçlü markasını kaliteyle yönetmeyi arzulayan insanlar grubudur. hayatinda bir defa reklam, sponsorluk görüşmesine gitmemiş adam, gelmis burada yapilan forma sponsorlugunu topa tutmuş. napoli'ye de su şirketi sponsor 10 yıldır. bildigin su. yani bizdeki şaşal. herkes son derece memnun durumdan. ülkede wikipedia yasakli, uber kıçına tencere takilmis gönderilmiş, netflix gitti gidecek, bahis tekele düşmüş ve reklami yapilamiyor, bira reklami yasak, otomotiv tamamen koç tekelinde, gıdanın büyük firmalari da ayni sekilde. inşaat sektörü krizle birlikte durma noktasına gelmiş, kadiköy tarafinda her yer yarim kalmis binalarla dolu. hukuksuzluk, cinnet almis basini gitmiş.
  daha sayalim mi? bu alanda bile mis gibi çift sponsorlu bir anlasma imzalamayi basarmis bence gayet de isini iyi yapan yönetimdir.
 • 2534
  25 ağustos 2019 galatasaray - konyaspor maçı sonrası ortalıkta görünmeyen yönetim.

  maçta işler iyi gitseydi abdürrahim albayrak'tan allah'ıma şükürler olsun ki falçao şöyle, monaco böyle, fati hozam şöyle gibi açıklamalar duyacaktık. ancak ne zaman ki kaos var mikrofonlar hep fatih hocaya bırakılıyor.

  iyi günlerde kişisel pr larını yapmaktan vazgeçmeli ve gerçekten bitirici bir yönetici icraatı ortaya koymalılar. fatih hocanın maç sonu söyledikleri çok önemli. " falcao yu hoca istemiyor gibi bir algı çıkıyor. falcao yu kim istemez. ama bu kulübün geleceği var. bana falcao dendiğinde bir stoper var mı diye soruyorum. florya'nın listesinden ayrılmamak bu yüzden önemli." gibi sözleriyle transfer sürecinde yönetimin kişisel pr ve hava için falcao rüzgarına kapıldığını ima etmiştir.

  taraftar olarak transfer dönemi başında kimse falcao beklemedi. hatta kimse süperstar da beklemedi. beklenen şey diagne satılmalı ve gerekirse her yana scout transferi yapılabilirdi. kimsenin ses edeceğini sanmıyorum. ama süreç tam bir iletişim skandalı. çıkıp mali durumlar kötü gençlere yöneliyoruz dese herkes destek olacak burada. ama gerçekten tam bir iletişim sıkandalıyla karşı karşıyayız. iyi ki terim var, iyi ki şükrü hanedar var. yoksa bugün bizi ipten alan nzonzi de takımda olmayacaktı. ne olur şovunuzu da alıp transfer sürecinden elinizi çekin. işi profesyonellerine bırakın. ne olur!
 • 2535
  kendilerinin destekçisi olmakla birlikte sürekli aynı hatayı yapıyor oluşları beni çok üzüyor. nedir bu hata? futbol takımı iyi gittiğinde, iyi transferler yapıldığında hep meydanlarda görüyoruz kendilerini. sosyal medya paylaşımları yaparak aynı zamanda kendi p&r' çalışmalarını yapıyorlar. ama işler kötü gittiği an topu hocaya* atıyorlar. bir hata aynı şekilde 2 defa yapılıyorsa ben orada gerçekten art niyet ararım. yapmayın sayın mustafa cengiz, sayın abdürrahim albayrak, sayın yusuf günay. hocayı yalnız bırakıyorsunuz bunu yapmayın. siz hocaya değil hoca sizi sırtınızı dayamalı bunu da aklınızdan çıkarmayın lütfen.
 • 2536
  ön libero ve orta saha diye bas bas bağırdığımız günlerden belki de son zamanların en iyi orta sahasını kuran günlere getiren yönetimdir. bunun üzerine bir de pastanın üzerine bir çilek koymak istemişler ama bu süreci hatalı yönetmişlerdir. ama ne yaparsa yapsınlar bir türlü yaranamıyorlar. forvet hariç neredeyse her bölgeye transfer yapıldı veya yedeklendi. hasbelkader oyunculara verilen maaşlarda eskiye nazaran kabul edilebilir düzeye getirildi. bugün falcao da olsa bundan farklı bir oyun olacağını sanmıyorum. acilen takımın toparlanmasıyla onlarda inşallah huzura ereceklerdir.
 • 2538
  kendilerini gram suçlu bulmuyorum ve kendilerinin fatih terim altında ezildiklerini ve rahat hareket edemediklerini gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

  mustafa cengiz gibi bir adam falcao denen futbolcunun maliyeti bu kadar yüksek iken bu kadar ısrarcı olacağını, olayları buraya kadar getireceğini hiç ama hiç düşünmüyorum.
 • 2540
  destekçiyiz ama çok vizyoner diye milletin bayıldığı ünal aysal'ın bile fatih terim'siz haliyle maksimum 1 sene durabildiği yerde, fatih hoca olmasa bu ibrasız halleriyle 1 dakika bile duramazlar.

  geçen sene bu zamanlar da aynı şeyleri konuşuyorduk bu yönetim hakkında. 6 ay forvetsiz oynadık. şimdi de aynı noktaya gidiyor. tamam güzelsiniz hoşsunuz da şu falcao sürecinde elinizde olarak veya olmayarak ömrümüzü yediniz kusura bakmayın.
 • 2541
  önce modeste, sonra alan, alan olmadıktan sonra yılana sarılır gibi fahiş fiyata alınan diagne ve son olarak falcao. dünya üzerinde bize faydası olacak yüzlerce forvet varken, yaklaşık 2 senedir ısrarla ya mantalitesi bozuk ya da kulübüyle anlaşamayan, mahkemelik forvet varsa cımbızla çekip takıma katmaya çalışan sevgili yönetimimiz.

  bir nokta hedefin olur anlarım haziran ayında. falcao' yu istersin ama transfer komitesine, hocaya gidersin dersin ki, yahu bu adam ya olmazsa, kendisi veya kulübü sorun çıkartırsa takımımıza faydası olabilecek 2-3 forvet ismi verinde alternatifimiz bulunsun. ama ne hikmetse 4,5 milyar yıllık dünya' da tek forvetin o isim olduğuna önce kendileri inanıyor daha sonra da taraftara inandırmaya çalışılıyor. üzerine bu ismin transferi konusunda, güvenlik kameralarına bile şov yapmayı seven, yabancı dili olmayan bir yönetici görevlendiriliyor. yukarıda denmiş nzonzi, seri geldi diye. messi' de gelse orta sahaya ne olacak ? senin elinde feghouli ve belhanda' da var üstelik. ama forvetin yok. orta saha oyuncularına alan açacak, top indirecek, rakip defansı baskı altına alacak, başında en az 2 oyuncu görevlendirilecek for-ve-tin yok ! türkiye liginde geçen sene rakibin yoktu, bir şekilde orta saha oyuncularınla birazda başakşehir' in hatasıyla şampiyonluğu aldık ama şampiyonlar liginde forvetsizlik yüzünden başımıza neler geldi. bu sene ligde forvetsizlik yemez, şampiyonlar liginden bahsetmiyorum bile. diagne' mi ? ozan' dan gelen parayı yönetimin hiç ettiği, bize faydası olamayacak düz bir forvet malesef.
 • 2542
  kendilerine en ufak bir eleştiri de bile, haftanın en ofsayt entrilerinde yerinizi aldığınız yönetim. tabii ki herkesin bütün entrilere ofsayt vermeye ve eleştirmeye hakkı vardır. bizim de yönetimin de fatih hoca'nın da eleştirilmesi gerekir ki doğru yolu bulmada biraz fikir edinelim

  fakat, eleştirenlere otuzbirci ergen, takımın düzlüğe çıkmasını istemeyen liseli demek ne kadar doğru. eleştirilerin böyle savunulması gerçekten çok üzücü.

  diyoruz ki, galatasaray türkiye'nin en büyük futbol kulübü, en fazla taraftarı olan, oyuncuları en fazla tanınmış olan kulüp, yarın falcao gelse, kolombiyanın yarısı galatasaraylı olacak, taraftar ve başarı olarak türkiye'nin 4. büyüğü olan trabzonspor'dan nasıl daha az göğüs reklamı alır diyoruz, cevap başarıları çekemeyen otuzbirci. adamlar 3 milyon euro alıyor biz 18 milyon tl. seneye şampiyonlar ligine gidemezsek ve euro 8 tl olsa, trabzonspor bile bizden çok daha fazla gelir elde edecek diyoruz, ergen oluyoruz.

  uefa ile yapılan anlaşmanın iyi olduğunu fakat, sürekli dalga geçilen ali koç'un çok daha kötü şartlarda çok daha iyi anlaşma yaptığını söylüyoruz yine düzgün bir açıklama gelmeden hakarete uğruyoruz.

  adamlar instagramda kız arkadaşını stalklar gibi falcao'yu stalklayıp fotolarını beğeniyorlar, " başkanım ne olur alın" diye atılan mesajları beğeniyorlar, işleri olmadığı halde sırf gösteri için, monaco'ya gidip fotoğraf çektirip geliyorlar, sonra transfer olmazsa taraftarın suçu oluyor.

  ne zaman işler kötü gitse fatih hoca'nın arkasına saklanıyorlar, yüzde 99 diye açıklama yaptıkları transferlerin maliyetinin çok olduğunu hocaya söyletiyorlar ama şampiyonlukta ilk karelerde hep kendileri oluyor.

  amatör branşlara falan zaten girmiyorum. aslında burada amacım eleştirmek değil. sadece savunanların, eleştirenlere daha saygılı olmasını rica ediyorum. otuzbirci ergen, gibi tabirlerin kullanılmamasını istiyorum. eğer yazdıklarımızda yanlış varsa, ki olabilir, uygun bir dille ifade edebilirsiniz. biz de haksız eleştiriyormuşuz deriz.

  başarısızlıklarını fatih hoca'nın gizlemeye çalıştığı ve perdelemeye çalıştığı yönetim.
 • 2543
  forvet transferi dışında başarılı olan bir yönetim. özellikle bu yıl yaptıkları hamleler çok doğru ve transferde güven veriyorlar. n'diaye gitti yerine şuan istenen performansı vermese de toplu oyunda daha iyi olan seri geldi. galatasaray'da her geçen gün performans olarak eriyen fernando'yu iyi bir fiyata gönderip yerine iki yıl kiralık n'zonzi alındı. beşiktaş'ın şampiyonlar ligi birinciliğindeki kilit adam babel bonservissiz olarak takıma katıldı. ligimizde adam eksiltme yeteneği ve genç yaşıylla herkesin gıpta ettiği abdülkadir'den yetenek olarak hiç bir eksiği bulunmayan emre mor hamlesi yapıldı.

  geçen sezon'da ozan kabak, serdar aziz, maicon yerine luyindama, marcao alındı ve stoper kalitesi bir tık yukarı çıktı. rodrigues yerine onyekuru'da feghouli ile oynayınca seviye yükseltmişti. yönetimin ilk transferi de nagatomoydu ve şampiyonlukta kilit bir rol oynadı. belki nagatomo'yu alamasak o yıl şampiyon olamayacaktık. mevcut yönetim gomis dışında giden as oyuncuların yerine daha iyisini getirmeyi başardı. son zamanlarda belhanda'ya teklif olduğu söyleniyor, öyle bir teklif varsa yönetimimiz orada daha iyisini takıma uygun bir bütçeyle monte edecektir.
 • 2544
  takimi genclestirmesi gerekirken tam tersini yapan bir yonetim.

  ayrica futbol operasyonlarini yonetmesi icin futbolun icinden gelmis bir profesyonel bulmalari lazim. abdurrahim albayrak cok iyi bir yonetici, dogal bir iletisim ustadi, takimin motivasyonunu surekli yuksek tutan bir enerji kaynagi vs olabilir ancak futbol subesi sorumlusu olarak sporcu beslenmesi, modern antrenman metodlari, kamp planlamasi vs gibi konulari yonetecek kisi kendisi degil. mutlaka albayrak'in takima olumlu katkilari var ama bu gibi islerin bu isleri bilen anlayan birileri tarafindan yonetilmesi gerek. bunu kabul etmek de bir gurur meselesi degil. yine abdurrahim bey'e bagli calisacak bir profesyonel bulunur ve bu isler bu kisiye delege edilir.

  veya bu sekilde devam ederler ve sezon sonunu gormeleri tamamen allaha kalir.
 • 2545
  kral çıplak.

  10 milyonlarca taraftar bu yönetimi daö'ye karşı, ilk kongrede akbaba gibi başına üşüşüp indirmeye çalışan köhne zihniyete karşı koşulsuz şartsız destekledi. haksız şekilde ibra edilmediklerinde ortalığı ayağa kaldırdı.

  yaptıkları her güzel iş fazlasıyla övüldü. bizden 1 milyar tl fazla borcu olan fenerbahçe gibi trabzon gibi milan gibi bizde avrupadan men yemedik. tüm galatasaray taraftarı avrupadan men yemediğimiz için yönetime eminim minnettardır. sağ olsunlar ama amerikayı yeniden keşfetmedik. ffp'e uymayan, bizden daha kötü durumda olan, bizim kadar geliri olmayan bir çok takımda men almadan sıyrılabildi bu işten.

  bu sene seri ve nzonzi transferlerini övmekten helak oldu insanlar. bende defalarca övdüm. yaptıkları her başarılı işin fazlasıyla hakkı verildi. ki şu da önemli bir nüans eğer mevcut yönetim değilde farklı bir yönetim olsa da şükrü haneder gene görevinin başında olacaktı çünkü kendisi yönetimin değil doğrudan hocanın adamıdır. nzonzi transferini de kendisinin bitirdiği söyleniyor ama hadi biz o konuyu da es geçip yönetim başarısı diyelim.

  fatih terim şuan istediği oyunu sahaya yansıtamıyor. bu konuda herkes hem fikir defalarca da yazıldı. ama kardeşim bu adam geldi tüm olumsuzluklara rağmen 2 senede sana 4 kupa kazandırdı. yokluktan kadro dışı kalmış donk'u alıp parlattı, hiçbir şekilde hesapta yokken ozanı çıkardı, yönetim alıp 11 milyon euro'ya sattı. razı olmamasına rağmen satıldı üstelik.

  badou ndiaye 16.000.000 avro
  ozan kabak 11.000.000 avro
  garry rodrigues 9.000.000 avro
  bafetimbi gomis 6.000.000 avro

  bunlar yapılan kayda değer satışlar. eğer kaçırdığım bir şey varsa editlerim. 50 milyon euro'ya yakın bir meblağ.

  e yeter be kardeşim bu adam geldiğinden beri adam akıllı forvet istiyor. ilk geldiğinde gomisin yanına istiyordu. aynı yaz gomisin yeterli olmadığını bas bas bağırdı gomis satıldığı gibi yerine de kimse alınmadı. komedi filmi gibi.

  sonra ara transfer döneminde, doğru düzgün bir isimle konuşup anlaşmak için uzun aylar olmasına rağmen, çinlere şuraya buraya gidilmesine rağmen eşsiz bir scout örneği ile diagne alındı. gidenlerin kulübüne teşekkür etmekle kaldık. kostas'a akhisar maçındaki gol için herkes minnettar ama işin doğrusu kendisinin galatasaray kariyeri tam bir etkisiz elemandı keza gitti de.

  şimdide mayıs'dan beri şampiyonlar ligi için golcü arıyoruz. transferin bitmesine 1 hafta koldu sonuç ne sonuç ?

  gene koca bir hiç. ne yıldız bir isim ne scout transferi. insanlar hepsine razı ama gene elde var sıfır.

  sorun ne para mı ?

  ben söyleyeyim. sorun para falan değil. sorun şu;

  elinde para getirme potansiyeli en yüksek olan, göndermek istediğin bir adam hakkında her gördüğün mikrofona öncelikli hedefimiz diagneyi satmak demek. asıl sorun bu. sen bunu yaparsan ne o adamı satıp elinde ki parayla yenilenmeye gidebilirsin ne de o adamı oynatıp performans alabilirsin.

  yegane görüşüm şudur ki ; bunca sıkıntı ve badireye karşı sana 2 yıldı 2 lig şampiyonluğu getiren hocaya da bu yönetimi bu zamana kadar gönülden destekleyen 10 milyonlarca taraftara haksızlık yapılıyor. yapmayın.
 • 2547
  --- alıntı ---

  son dakika | mahkeme, galatasaray yönetim kurulu'nun ihtiyati tedbir talebini kabul etti. genel kurul, yönetimi olağanüstü seçime davet edemeyecek.

  --- alıntı ---

  https://twitter.com/...286162702548992?s=20

  haber doğruysa sevindirici bir karar ile stresi biraz olsun azalmış oldu. seversiniz sevmezsiniz bu yönetim bunu hiç haketmemişti. bir de kolay değil arkadaşlar, genel kurulla uğraş, vizyonistle uğraş, federasyonla uğraş, mahkemelerle uğraş, uefa ile uğraş, transferler ile uğraş, mali yapı ile uğraş, kemerburgaz ile uğraş üstüne falcao'nun eşinin eviyle uğraş. kolay değil... kendilerine yapılan ibrasızlık büyük tarihi bir utanç olarak kaldı. bu yönetim, transferde ve sponsor gibi işlerde biraz daha başarılı olsa 10 üzerinden 10 alacak bir yönetim. uefa kılıcı tepelerindeyken her an sinir stres arasında parasal sorunları çözmeye çalışıyorlar. ben kendilerine büyük saygı duyuyorum.
 • 2548
  transfer konusunda çok fazla yanlışları olsa da desteğimin, güvenimin tam olduğu yönetim. falcao, alan, modeste, pato falan çok da önemli değil agalar. bunlar gelmez başkası gelir yine şampiyon oluruz. esas mesele kulübü mali açıdan rahatlatmak. e bu yönetim de bunu yapmaya çalışıyor. şu kriz ortamında kimse sponsor olmaya yanaşmıyorken pizzacı çiğ köfteci demeden sponsor bulmak zorundasın. bunlar öyle veya böyle buldular.

  transfer, özellikle falcao konusu sakız gibi uzadı. uzamasının en büyük nedenlerinden biri de para para para. ffp başımızda olmasaydı şakkadanak basıp alırdık falcao’yu. tıpkı maicon’a şakkadanak 8 milyon basan efsanevi başkan (!) dursun gibi. öyle de yaparsan avrupa’ya gidemeyip o gelirlerden oluyorsun. bu yönetim böyle yapmayı bilmiyor muydu? bal gibi de biliyordu. öyle yapmadılar ve geleceğimizi karartmadılar. bu adamlar 2019-2020 sezonu için luyindama’yı saymazsak para harcamadılar lan. seri ve n’zonzi gibi iki müthiş adamı neredeyse bedavaya kiraladılar, yedek kulübesini güçlendirdiler. dursun olsaydı ohoooo. ha bir de haldun üstünel denmiş. etiketi neyse parasını verip almak en kolay iş. o zaman ffp yok bir şey yok. alırsın tabi.

  2019-2020 sezonuna kötü başladık kabul. bu hep böyle sürmeyecek ki! 8 de kapanır 18 de mottosunu çabuk unutmuş bazı yangıncılar. neyse mustafa cengiz yönetimine özellikle abdurrahim albayrak’a güvenimi yineliyorum. galatasaray’ın geleceğini düşündükleri için bir kez daha teşekkür ediyorum. ve bir gün bunların yerine yangıncı tayfaya şirin gözükmek için para saçacak liseci bir yönetim geleceği için üzülüyorum.