• 6242
  baskın seçim öncesi süpriz aday olarak ortaya çıkmış ve çok iyi bir dönem geçirerek camiayı birleştirmiş ve 2 şampiyonluk kazanmıştır. hasta olmadan önceki döneminde, galatasaray’ın hakkını gerçekten korumuş kollamış, zorlu ffp sürecinde takımı ayakta tutmuştur. kadıköy serisinin bitirilmesinde etkisi yüksektir. hastalığın etkisini göstermesi ile beraber, arkasındaki yöneticiler maalesef yetersiz kalmış ve kötü bir dönem geçirerek başkanlıktan ayrılmıştır. galatasaray için savaşmış ve gerçekten elinden geleni yapmıştır. allah gani gani rahmet eylesin.
 • 6243
  kendisini hep nukteli konuşmaları ile anımsayacağım. zaten o tarzda bir başkan daha gelmez.
  çok iyilikler yaptı, sonrasinda fatih terim ile sinerjiyi tutturamadı. ama en zor zamanda elinden geleni en iyi şekilde yaptı.

  keyifli alıntıları ile anımsayacağım. şibumi'den bahseden kaç klüp başkanı gördük hayatimizda?

  çevremin tüm hakkı kendisine helaldir. huzur içinde olsun ruhu.
 • 6244
  bir mac sonrasi cikar albert camus, descardes'den bahsederdi obur mac nihilizm'den dem vurur materyalizmi kahrederdi bi bakmissin kameralara kurandan ayet okumaya baslardi. amma yadirgamazdin bunu. cunku sectigi kelimelerinden bile anlardin ki kendisini cok iyi yetistirmis biri derdin.

  stres aninda bilgisayar oyunu oynayan, yenilikci, bill gates ile bi donem ayni sohbet odasinda takilmis, cagi yakalayan, vizyoner bi insandi.

  vallahi bana cok dokundum baskanim. nurlar icinde uyu.
 • 6247
  ffp belası, servet yardımcı ve çetesi, fenerbahçe'nin aziz yıldırım dönemindeki "biz tek siz hepiniz" politikasını terk edip "biz hepimiz, galatasaray tek" politikasıyla rizespor gibi 'batının şımarık çocuğu yunanistan' benzeri kulüpleri yanına çekmesi, içimizdeki irlandalıların daha 1.yılını doldurmadan kendisini sırtından hançerlemeye kalkması sonucu başkanlığı döneminde dört koldan düşmanlarla savaşan, ancak bu düşmanları bitirmeye ömrü yetmemiş merhum başkanımız. keşke daha güçlü bir yönetim ekibiyle çalışsaydı ve ilk hastalığı ortaya çıktığı anda görevi bıraksaydı. ama galatasaray için yapacağı her şeyi yaptı bununla ilgili en ufak bir şüphem yok. toprağı bol olsun.
 • 6248
  vefat edeli bir sene olmuş büyük başkanımız.

  ben her daim kendisini destekledim ve kendisini her zaman güzel duygularla yad edeceğim; büyük başkandır gözümde.

  hataları olmuş olabilir, ancak hiçbir zaman galatasaray aleyhine bir sonucu niyetlemiş değildir. şahsî emellerini bile çok kez geride tutmuştur, kulübü darboğazdan çıkarmış, ffp bakımından elimizi rahatlarmıştır.

  mekânı cennet olsun.
 • 6249
  yakın tarihin en büyük başkanı. her fırsatta başkanı basının ve taraftarın önüne atan, ya kendisini ya başkanı kovdurmaya çalışan hocasını, galatasaray'ın başarısı için müthiş bir sabır ve inatla sezon sonuna kadar takımda tutacak başka bir insan yoktur. zaten fatih hoca'nın "kader arkadaşı" diye adlandırdığı* insanlarla bile çıktığı yollarda kazıklanması artık bir fenomen oldu. muhtemelen kendisi de bu konuda biraz düşündüyse bunlar gibi dostum olacağına mustafa cengiz gibi düşmanım olsun diyordur.

  dursun özbek'in galatasaray'ın kurtuluşu diye yok pahasına sattığı florya'yı geri almıştır, borçları tl'ye çevirmiş, ffp kısıtlamasında 2 şampiyonluk kazanmış fakat buna rağmen üst üste 2 şampiyonluk arası ibra edilmemiştir. şampiyon olacak kadroları da her sene kurmuştur. 4 senelik başkanlığı boyunca 1(bir) teknik direktörle çalışmıştır.

  daha bir sürü şey yazılır.

  nihayetinde ben bu kulüp için gerekirse canımı veririm diyip ali sami yen'in önünde tabutu uğurlanmıştır.

  ruhu şad olsun. dilerim bu sene şampiyon olur, kendisini mutlu ederiz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın