• 5525
  en baştan itibaren yaptıklarına bakınca;
  1. bizi dursun özbekden kurtarmak, yani kulübü batmaktan kurtarmak,
  2. göreve geldiği gibi fatih terim ile çalışmak
  3. ffp ile mükemmel bir anlaşma yapmak,
  4. 3 sene boyunca ffp anlaşmasından sapmayarak avrupa kupalarına gidişe kapı açmak,
  5. floryayı peşkeşten kurtarmak,
  6. galatasarayın borçlarını türk lirasına çevirmek

  ve daha sayısını unuttuğum tüm yapılan olumlu adımlar adına ben kendisine şahsım adına teşşekür etmek isterim.

  umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşarak o sevdiğimiz tonton amca moduna geri döner.

  kendisini son görüntüsü ve söylemleri ile değil de ilk başkanlığa çıktığı anki hali ve tavırları ile hatırlayacağım.

  eyvallah mustafa cengiz, eğer varsa hakkım sana helaldir...
 • 5527
  en baştan itibaren yaptıklarına bakınca;
  1. derneği borçlandırması.
  2. peynir ekmek satar gibi kulüp hisselerini satması.
  3. başkanlığının ilk yıllarında dursun özbek transferlerini satarak çarkı döndürmesi.
  4. başkalığının ilk yılından sonra ağustos 2019 da ilk 2 yılı geri ödemesiz 1.1 milyar tl türkiye bankalar birliği ile anlaşması imzalayıp. sonra geri ödeme yapacağı sıra 10 yıla uzatması.
  5. fatih hocayla 2 yıl şampiyon oldu. ardından efsane olmak için gaza gelip bütün parayı transferlere saçtı. sonra başarı gelmeyip gelir azalınca, koca sezona etebo kiralayıp girmesi ve transferi kapatması.
  6. tüzüğe aykırı şekilde kafasına göre seçim iptal etmesi.
  7. canı sıkılınca genel kurula köfteler demesi.
  8. herhangi bir röportajında ortalama 8-10 tane gaf yapması.
  9. galatasaray biriç hesabına çökmesi.
 • 5529
  bu saatten sonra galatasaray'a bir zararı dokunamayacağı için hastalığına hürmeten üzerine fazla gidilmemesi gereken eski başkan.

  isteyen iyi anabilir tabi ki, anlayamam ama saygı duyarım. iyi anmayacaklar için de çok fazla üzerine gitmemelerini kendi adıma rica ediyorum. galatasaray başkanı olarak kalmaya devam edip galatasaray'a zarar vermeye devam etse en fazla ben üzerine giderdim ama artık bir önemi yok.

  allah şifa versin, umarım ailesiyle birlikte mutlu ve uzun bir ömür geçirir. galatasarayımızın başarılarıyla da televizyon karşısında sevinir. tüm düşüncelerimi bir kenara bırakıp hakkım varsa helal ediyorum.
 • 5530
  3 senelik olarak geldiği baskın seçimde bugünkü demokrasi savunucuları(!) zamanında dursun korkusundan seçim yapılmasın derken, söz verdiği için 1. senesinde seçim yapan eski başkan. biz seçimi 12-19 haziran olarak belirledik, fenerbahçe muhtemelen sırf bu durumu kullanmak için 3 haziran olarak seçti. herkes konuşuyordu fenerbahçe'nin şöyle böyle, nihayetinde bizim seçimimiz fenerbahçe'den erken oldu.

  https://twitter.com/.../1405875876617723905
  3 sene var bu iki fotoğraf arasında. yahu adam kanser, beyninde tümör var. hep beraber gördük tek başına yürüyemiyor bile kendisi, ama tek başına günah keçisi oluyor. allah hiç kimseye, sevdiğine göstermesin bu hastalığı. hayatında deneyimlememiş insanlar da bol keseden sallarken sözlerine dikkat etsin. insanda biraz insaf olur. şu fotoğrafı gören insanın içinde birazcık merhamet duygusu varsa içi acır. galatasaray için yaptığı her şeye minnet duyuyorum, zaman geçtikçe inanıyorum ki değeri anlaşılacaktır. umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşur, ailesi ile beraber huzurlu günler geçirirler.

  nasıl zamanında 358 bir işe yaramadıysa, yeni moda dillere pelesenk 109.2'den de hiçbir şey olmaz. intikam melekleri kendilerine yeni bir sayı bulmalı.
 • 5531
  beyin ameliyati geçirmiş yakıni olmayan, kemo gören tanıdığı olmayanların gömdüğü başkan.

  hasta olana kadar güzel götürdü. sadece beyin ameliyati bile insanın gözunu karartır, sabrı gider. tahammülü kalmaz.

  keske biraksaydi çünkü son duruma sebep olan şeylerin başinda beyin ameliyatı geliyor.

  beyin gizemli bir mekanizmadır ışık gören beyinler her türlü gözü karaliğı yapabilir.

  kendisini yaptıkları iyisiyle kötüsüyle ama hakkimi helal ederk anacağım.

  zira klüp fakirleşirken zenginlesenleri engelledi
 • 5532
  beyin ameliyatı olduğu gün görevi bırakması gereken başkan. sadece galatasaray başkanlığı gibi stresli ve yıpratıcı bir görevi yürütecek fiziksel ve zihinsel yeterliliğe sahip olamayacağı için, kendisinin ve galatasaray'ın iyiliği için değil, ailesi, yakınları ve kendisini sevenler için bunu yapmalıydı. o ne yaptı o durumdayken bile nefretinden ve hırsından bir gram taviz vermeden var olan enerjisini kendisini eleştirenlere kin kusmaya harcadı, seçimi engellemeye çalıştı falan. acil şifalar diliyorum.
 • 5534
  fatih terim’e sonsuz biat etmesi dışında ve özellikle hastalığı sonrası yaptığı kontrolsüz ve saçma sapan bazı açıklamaları dışında bir yanlışını göremediğim eski başkan.
  dursun özbek’i devirdi, yetmedi mecbur olmadığı halde güven tazelemek için ekstra seçim yaptı. uefa ile anlaşmaları yoluna koyarken 2 tane şampiyonluk aldı, ligin en yüksek bütçeli kadrosunu eline verdiği hocası nasıl bir akıl tutulmasıysa her allah’ın günü hadsizce kendisine sallarken tek laf edemedi sineye çekti, o olmadı işte. zaten sonra ölümden dönünce açtı ağzını yumdu gözünü futbolculara filan sallamaya başladı, ne yapmaya çalıştı anlamadık. allah sağlık sıhhat versin, buraya kadarmış.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!