• 5463
  mustafa başkan, başkanlığı dönemine ustalıkla başlamış, (aklıselim davranıp, 6 ay sonra seçime gitmiş, uefa ffp,...), kalfalıkla devam etmiş, ( diagne 13, forvetsiz ilk yarı,...), çıraklıkla bitirmiştir. ( belhanda krizi, oyunculara hakaret,...)
  ama ne olursa olsun benden geçer oyu almıştır. sosyal medyada ve sözlükte ihraç falan kavramlarını görünce tüylerim diken diken oluyor. evet hataları vardı ama fatih hocayı idare edebileceği maksimuma kadar idare etti. fatih hoca'nın da süreçte hataları var. hastalığından sonraki dönemde ciddi yanlışlar, yanlış anlamalar da olsa florya'yı yeniden kazandırması, kemerburgaz işini halletmesi falan gelecek yıllarda değerini gösterecektir.
  bir galatasaray taraftarı olarak kendisine bol bol şifa dilerim. ömrü, uzun ve güzel, galatasaray şampiyonlukları ile geçsin inşallah. kendi adıma razıyım.
 • 5464
  5-12 olarak açıklayabileceği seçimi sırf yiğit şardan aday olabilsin diye 12-19 olarak ilan etmiş ve sezonu erken açacağımız için transferlerin oldukça erken bitirilmesi gereken bir sezonda galatasaray’a 7 gün kaybettirmiştir. bu başlı başına bir ihraç sebebi zaten.

  galatasaray taraftarına küfreden oyuncuyu o gün göndermeyip kendisine zemin üstünden eleştiri yaptığı için göndermesi bir diğer ihraç sebebidir. bana kalsa ikisinden de göndermezdim ama eğer eleştirdi diye gönderiyorsan galatasaray taraftarına küfredilmesi daha zayıfmış demek ki senin gözünde kendinin eleştirilmesinden. böyle bir profilin galatasaray’da yeri yok. gönderdiği ve parasını ödemeye devam ettiğimiz oyuncu kalsa 1 puan fazla alır 2 gol fazla atar şampiyon olurduk.

  kendisine acil şifalar diliyorum ama bizden de uzak olsun ne yaparsa yapsın. yeterince zarar verdi.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!