• 4829
  sağlık durumu nasıl, ailesi ne diyor bilmiyorum ama tamamen yenilenmiş bir yönetim kurulu listesiyle birlikte yeniden başkanlığa aday olması gerektiğini düşündüğüm kişi. belki bir tek -bakın burası önemli- ''florya'dan çıkmamak kaydıyla'' abdurrahim albayrak kalabilir ama onun dışında genç, dinamik, nüfuzlu, kulübün her alanda hakkını savunabilecek isimlerle yola devam etmeli.

  gerçi geçtiğimiz günlerde mustafa cengiz bir röportajında, ''yeniden aday olmam zor görünüyor çünkü bizi ibra etmeyecekler'' dedi. bakın seçimlerden bağımsız olarak söylüyorum; bu adamı ibra etmemek için elini kaldıran her kimse bilin ki galatasaray düşmanıdır. bu kadar da net konuşuyorum, galatasaray'ın düşmanıdır. kişisel çıkarları vardır, galatasaray sevgisi yoktur.

  mevcut başkan adayları arasında içime sinen hiç kimse yok. biraz olumlu tabloyu gören, biraz düzlüğe çıkıldığını gören hemen başkanlığa atlıyor sanki. bana o isimler samimi gelmiyor bilmiyorum.

  sonuç her ne olursa olsun; hatalarıyla, günahlarıyla, sevaplarıyla benim hakkım kendisine bir taraftar olarak helâldir.

  düzenleme: cümle düşüklüğü.
 • 4830
  ibra olmadan başkanlığı bıraktırılırsa ibra etmeyen hainler tek tek tespit edilip hesabı sorulmadır.

  tinerci veletleri gs lisesi mezunu diye kulübe üye yapıp başkana ve taraftara yapılan zulümleri unutmadık.

  milyonlarca taraftarı olan camiayı mahalle takımı zanneden, beş kuruş faydası olmadığı halde çıkar peşinde olan asalak sürüsü.

  gerçek galatasaraylı lise mezunları başımızın tacı. ancak bu saçma üyelik sistemi mutlaka bir gün değişecek. bu da ancak kulübün gerçek sahibi olan taraftarın sazı eline alması ile olur.
 • 4831
  bizi dursun özbek'ten kurtardığı ve emekleri için teşekkür ettiğim başkanımız. aynı zamanda sağlık sorunları için de acil şifalar dilerim. ellerinden geleni yaptıklarına inanıyorum. kendileri koltuğu devrettikten sonra pandoranın kutusu açıldığında negatif anlamda sürpriz bir şeyler çıkmaz ise her zaman iyi hatırlanacaklardır. özellikle zor dönemde ellerini taşın altına koymaları sebebiyle.

  umarım bir daha aday olmazlar, hem kendilerini de yıprattılar artık. bu iş için yeterli olmadıklarına inanıyorum. networkü daha sağlam olan, galatasaray'ın hakkını yedirmeyecek, hocasını kötü kalpli insanlarla muhattap ettirmeyecek ve kulübü 3'ten fazla kişiyle daha kurumsal bir şekilde yönetebilecek bir yönetim gelmesini istiyorum.

  not: teşekkür içerisinde dönemleri içerisinde kazanılan 2 şampiyonluk yoktur, onların kendilerine rağmen geldiğini düşünenlerdenim.
 • 4832
  öncelikle bir daha aday olmamasını istiyorum zira kendisini gercekten seviyorum ve sağlık herşeyden önce gelir. sağlığı bu durumdayken yeniden aday olmasını doğru bulmuyorum.
  kendisini ibra etmeden göndermek ise en hafif tabirle galatasaray düşmanlığı, çıkar sevdaliligidir.
  eger olur da ibra etmeyenler olursa ve çıkıp neden ibra etmediklerini mantıklı şekilde açıklamazlarsa benim aklımda hep böyle kalacaktır. ben taraftarım kardeşim. yönetimle, galatasaray genel kurulu ile, galatasaray lisesi ile bağlantısı olmayan bağımsız bir taraftarım. bana inra etmemenin gerekçesini açıklamak zorundasınız.
  ayrıca dursun özbek denilen adamı ibra edip bu insanı ibra etmemek icin vicdansız olmak gerekir.
  mevcut baskan adayları artış gösterdiğine göre de bu adam işini düzgün yaptigindandir.
  dursun özbek sonrası kimse yönetime talip olmamış, bu adam ve ekibi elini kelimenin tam anlamıyla cehennem ateşinin altına koymuştur.
  bu adam ve ekibi sayeisnde geçmiş yönetimler yüzünden alınacak cezalardan kulüp kurtarılmıştır. hataları yok mudur? elbet vardır ama özellikle mustafa cengiz'in sevapları günahlarından cok daha fazladir.
  ben kendisinden razıyım. bir galataaaray taraftarı olarak kendisine teşekkürü borc bilirim.
 • 4834
  eger sagligi elverecek ise mutlaka bir donem daha baskanimiz olmasi gereken insandir; benim gordugum en iyi bir iki baskandan birisidir, cok zor sartlarda cok iyi bir is cikarmistir. kulup duzluge cikarken ortaya cikiverenlerin aksine*, yokus asagi giderken direksiyona gecme cesaretini gostermistir.

  yalniz, allah peygamber aski icin transfer islerini bari en azindan ingilizce bilen birilerine verin baskanim. bir de kostebekleri temizleyin.
 • 4835
  sağlık durumundan bağımsız olarak yazıyorum, kendisi ve ekibi başarısız, galatasaray'a yakışmayacak bir yönetim dönemi geçirmiştir, kulübün mali durumu, transferler, iletişim durumları, marka değeri ve camia bütünlüğü konuları özelinde bunları söylüyorum. bazı şeyler bir insan üstüne yapışır, o saatten sonra ne söylersen söyle hala aksini inandıramazsın. burada mali raporlar üzerinden ne entryler yazdım. genel kanı olarak hala başkanın çok iyi bir yönetici olduğu ama ekibinin çok kötü olduğu iddia ediliyor çok komik bir şekilde. bu yöneticiler sanki sayın başkan'ın arkasında durduğu isimler değilmiş, beraber çalışma kararını o almamış gibi davranılıyor.

  kulübü düzlüğe çıkardığı, mali açıdan iyi bir yere getirdiği nasıl hala iddia ediliyor anlam veremiyorum, abi her şey ortada, bütün raporlar ortada, allah aşkına hiç mi okumuyorsunuz ya, ne kendinizi kandırın ne de başkasını, her şey ortada. döviz kurlarından bağımsız olarak galatasaray ekonomik açıdan mustafa cengiz döneminde berbat yönetilmiştir. bir çok borcumuz zaten döviz bu kadar yükselmeden önce sabit kurdan tl'ye çevrilmişti, dernek borcunun 2-3 katına çıkmasını kimse bana döviz kuruyla açıklamaya çalışmasın. galatasaray kötü yönetilmiş, galatasaray zarara uğramış, ama bunlar görmezden geliniyor ve hala bu yönetim kurulu çok fanatik bir şekilde savunuluyor.

  uefa'dan ceza alınmasını da engelleyen galatasaray camiasının verdiği refleksdir, sayın başkan da kimlerin o savunmayı hazırladığını ve yaptığını söylemişti zaten.

  galatasaray başkanlık makamından dolayı kendisine karşı hiç bir zaman hiç bir saygısızlığım olmayacak ama ben kendilerini gerek genel yönetimleri gerekse niyetleri açısından iyi hatırlamayacağım.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!