• 4283
  kendisinin arkadaşının duyduğuna göre yapılan bir haberle ‘başkanın açıklamaları’ denilerek eleştirildi dün burda sayfalarca. adamın yazdığı entrynin üstündeki birkaç entryde açık açık açıklama olmadığı, yine bir duyum olduğu yazmasına rağmen bir söz üzerinden yüklenildi. hatta bazı ne idüğü belirsiz twitter hesapları açıklama gibi yayınladı. bugün haberin sahibi atilla gökçe özür dilemiş, (bkz: #3000916) ancak dünkü tepkinin onda biri bugün atilla gökçe’ye yok. benim de diyecek sözüm yok artık. daha önce de benzer durumlar olmuştu.

  (bkz: #2570170)
  (bkz: #2545150)

  e tabiki hataları var, tabiki eleştirilecek. yanlışı görenin eleştirebileceği ama ibne basının her ‘duyum’una tuzlukla koşularak daha fazla yıpratılmaması gereken mevcut galatasaray başkanı.
 • 4284
  bir arkadaşına söyledikleri tarafıma ulaşmış galatasaray spor kulübü başkanı, ana başlıklar şu şekilde:
  - kendisi fenerbahçeliymiş.
  - başkanlıktaki tek amacı takımımızı 2.lige düşürmek ve mali açıdan iflasını sağlamakmış.
  - falcao'nun esas transfer ücreti (23 milyon euro bonuslar dahil değil)
  - fatih terim ile çocukluktan meselesi varmış, takımı düşüren hoca olarak anılmasını istyormuş
  - kasımpaşa ile gizli anlaşma yapmış, 1 transfer dönemi sonrası ciner grubunda genel müdür yardımcısı pozisyonunda göreve başlamak için anlaşmışlar.**
 • 4285
  kendisinden özür dilenen yazının başlığı bile ''cengiz'den özür.'' sanki başkan haberi yapan kişiden özür dilemiş gibi bir başlık atılmış. diğer bir husus ise atilla gökçe özür yazısında ben böyle böyle götümden uydurdum yazdım demiyor. duyduğum konuşmaları yazdım ama gazetecilik heyecanıyla biraz yazarken süslemiş olabilirim diyor. ilgili yazıda süslenmiş bir bölüm fatih'i ne zaman çağırsam 2 dakikada gelir bölümüdür muhtemelen. başkan bunu bu kadar kaba bir dil ile söyleyecek bir insan değil çünkü. daha usturuplu daha yumuşak bir şekilde söylemiştir ve atilla gökçe bunu haberleştirirken biraz dili sivriltmiştir muhtemelen.

  eğer söz konusu haber taraftara ve camiaya bi yoklama çekmek için kasıtlı yapılmadıysa başkanın çevresindeki kişileri gözden geçirmesinde fayda var. benim bi arkadaşıma kurduğum cümleler gazetelerde haber olsa o arkadaşım ile ilişkimi gözden geçirirdim.
 • 4287
  taraftarın psikolojisine oynanıyor diyen ve haklı olan başkan, twitter da bile galatasaraylı gibi davranıp abuk subuk konuşan troller var.

  rant yiyemeyenlerin be şürekasının nefret objesi olmuş yönetimin başkanı.

  hatası, eksiği vardır ama yapılanlar artık pes dedirtecek seviyede.
  ne rezil adamlar köşe tutmuş sevgili galatasarayımizda bunu gösteren bir gösterge olmuştur.

  başta divan kurulu başkanlığı ünvani olan zat dahil çoğunun klüple alakası olmamalı...