• 3171
  galatasaray’ın başarılı başkanıdır, ilk göreve başladığında acaba mi dedim ama sonra yaptıklarını, demeçlerini görünce hep destekledim. gerçekten çalışan, kendi için değil galatasaray için mücadele eden biridir. her platformda da kendisini hep savundum. arda turan açıklamasını dinleyince yüreyedur başkan dedim. fatih terim‘in arda hakkındaki açıklamalarından sonra terime ne kadar kızdım anlatamam.

  ama bu saatten sonra olurda arda turan transferi olursa başkanlığı bırakması gerekir çünkü fiili olarak başkan olmaz zaten. kendisinide çok sevdiğim için kendisine daha fazla zarar vermemesi için gitmesi gerekir. başkanın bi duruşu vardır, ve galatasarayda başkan ne derse o olur bunu yapamadığı içinde gitmesi gerekir. iyi niyetli adamlara bu ülkede ekmek yok derim üzülürüm ama doğrusu bu olur. kendin ettin kendin buldun derim.

  inşallah bu yazdıklarım olmaz.
 • 3173
  (bkz: mustafa cengiz yönetimi/#2839772)
  daha önce de yönetim olarak söylemiştim ama 18 ocak 2020 üyelik berat töreni sonrası basına yaptığı açıklamalar ve arda turan konusundaki açıklamalarla takdir ettiğim galatasaray başkanı. kendisinin arda konusundaki açıklamaları ve fatih hocanın üzerine yaptığı açıklamalar ve olası arda transferi isteğine ilişkin soruyu muazzam yönetti.
  kriz beklentili soruyu gayet şeffaf bir şekilde yanıtladı. hocayla konuyu 31 aralık 2019'da konuştuğunu, 2 ocak 2020'de de 4 saat süren transfer toplantısı yaptıklarını ve konunun gündemde olmadığını yineledi. sezar'ın hakkı sezar'a; bu hafta dışardaki galatasaray düşmanlarına defalarca ayar vermiş, arda turan meselesini de harika yönetmekte başkan.
  edit: tarih düzeltmesi için endrzs'e teşekkürler.
 • 3174
  --- alıntı ---

  mustafa cengiz: "31 aralık'ta fatih terim ile görüştüm. 2 ocak'ta 4 saat toplantı yaptık. arda turan'ın a'sı geçmedi."

  --- alıntı ---

  kendisinin ağzından olan açıklamalar bazı kişiler tarafından dikkate alınmayacaktır ki fatih hocaya rahat sallayabilsinler.

  edit: kendisinin ağzından çıkanlara bazen inanmamamız gerektiğini anladım. özür diliyorum.