• 3029
  camianın maalesef içinde yer alan bir grup galatasaraylı (!) tarafından kendisine yapılan iğrençliklere kamuoyundaki sessizliği anlayamadığım galatasaray spor kulübü başkanı. sözlükte dahi yeterli tepkinin oluştuğuna inanmıyor ve hayretle takip ediyorum.

  dursun aydın özbek denilen adamın döneminde bile birileri çıkar, "başkanı eleştirebilirsiniz ama galatasaray başkanlık makamına saygısızlık edemezsiniz" derdi. ne değişti acaba da galatasaray başkanlık makamına saygısızca hareketler yapılıyor? ne çabuk unutuldu ortada kimse yokken bu adamcağızın ateşten gömleği giyip kulübü uçurumdan aldığı?

  bir yönetim, bir spor kulübü bu kadar fazla seçime zorlanır mı? kim, ne kazanır bundan? taş olsa çatlar bu kadar baskıya.

  ilk seçimi kazandıktan sonra sırf söz verdiği için mertçe, yeniden ikinci kez seçime gitmiş ve yine seçilmiş bir adama yapılıyor bunlar. başkana da, ekibine de, kulübe de, galatasaraylılara da yazık, günah be kardeşim.
 • 3030
  liseci tayfayı tanımayanların kendisine karşı oynanan oyuna şaşırdığı başkanımız. taraftar olarak yanında olmamız ve destek olmamız gerekiyor. eğer yine kafatasçı liseliler kazanırsa olan galatasaraya ve taraftarına olacaktır. kulübü bu kadar iyi yönetmesine rağmen bu kadar saldırıya maruz kalmasına taraftar asla ve asla sessiz kalmamalı.
 • 3031
  açıklamalarında yanılmıyorsam galatasaray başkanlarını sayarken malum şahısı saymamıştır.

  --- alıntı ---
  sevgili özhan ağabey hemen benim iki sıra arkamda locadaydı. sevinçleri, hüzünleri beraber yaşadık. çok kaliteli ve büyük bir insandı. diğer bütün eski galatasaray başkanları gibi hem madden hem bedenen maalesef kendini çok yordu. onu hatırladığımda hep üzülürüm. alp başkanımdan, mehmet cansun başkanıma, özkan ağabeyden, adnan polat başkanımdan ünal aysal’a geldiğimde gerçekten bütün başkanlarımızın madden ve manen çok yorulduğunu görüyorum

  --- alıntı ---