• 3007
    rize başkanına verilen plaket, ali koçla çekilen fotoğrafın sosyal medyaya atılması, fenerli nihat özdemir'in tff için desteklenmesi, abdürrahim albayrak'ın fener otobüsünü karşılaması, ali koç'un çektiği samimiyetsiz fotoğrafa girmek, divan pastanesi yüzünden fatih hoca ile yaşanan gereksiz polemik, ali koç'un bir galatasaraylı geri çektirilmek üzere desteklenmesi (bkz: #2785249) bu lisete uzar gider, ilk aklıma gelenleri kronolojik sıraladım.

    mustafa cengiz'in iyi niyetinden şüphem yok fakat yukarıda yazdığım açık şekilde galatasaray düşmanı insanlara gösterdiği tavrı anlayamıyorum. sportif başarı olur, transfer olur olmaz, fakat bu yönetimin duruşu yok. rüzgar nereden eserse o yöne gidiyor. taraftar twitter'dan tepki veriyor, ali koç'a karşı bir açıklama yapıyorlar, ne şiş yansın ne ciğer. haliyle başkan ya bu mevzuları sert ve dik şekilde çözmeli ya da istifasını verip yeni yönetime yol açmalı.
  • 3008
    galatasaray başkanlığı makamındaki gayet başarılı performansı sebebiyle genel kurul üyelerinden tebrik yerine tepki alan başkanımız. gerçekten akıl alır gibi değil. ama liseci zihniyeti bilen tanıyan hiçkimse bu duruma şaşırmaz elbet. ama taraftar artık biliyor galatasaray' ı gerçekten seven ve sevmeyenleri. o yüzden için rahat olsun sayın başkan seni sonuna dek savunacagız malum zihniyete karşı.