• 2734
  kendisinin çok az hatası var ama zararı maddi manevi vuruyor. 10 yılda çıkardığımız bir kaç yetenek olan ozan kabaktan gelen para olduğu gibi diagne'ye gitti ve bunun ffp ile alakası yok plansızlık sonucu. 6 ay alternatifsiz ve forvetsiz oynattılar takımı. bu sırada bu durumdan çıkaran adamda fatih terimdi. şuan gelinen noktada yönetimden açıklama bekliyoruz. ne yapacağız, falcao durumu ne olacak, takımın alternatiflerini oluşturacak mıyız. dursun özbek taraftarı olan adamlar gibi mustafa cengiz taraftarı olmayın. asıl olan galatasaray. yanlışlar da doğrular da konuşulması gerekir.
 • 2735
  kendisinden çekinmekteyim. çekinmemin sebebi şahsından değil fıkralara konu olan zebanisiz türkiye kazanına vesile olan halimizden mütevellittir.

  sevgili başkan,

  dün oynadığımız maçtan sonra (bkz: 25 ağustos 2019 galatasaray konyaspor maçı) özellikle klüp üyelerinden bir çok kişinin sizi aradığını veya mesaj attığını hocanın yönetiminizi eleştirdiğini ve başkan olarak gerekli tavrı göstermeniz gerektiği yönünde kişisel görüşlerini size ve yönetiminize bildirdiğini düşünmekteyim. (yanlışım varsa affedin) nitekim bu ve benzeri platformlarda buna benzer dayanaksız yorumları da hep birlikte okumaktayız.

  özetle kulüp üyelerine, hoca üzerinden sizin yönetiminizin eleştirildiği algılarına özellikle ali koç'un sosyal mühendislik yapmaya çalıştığı bu dönemde kesinlikle itibar etmeyin. galatasaray düşmanlarının (içerdekiler dahil) tek amacı fatih terimsiz bir galatasaray ile yarışmak.

  gelecekte takımımız skandal farklı skorlarla veya oyun sonucunda yenilebilir bu halde veya hoca önünüze istifa mektubu koysa veya mektubu koymadan basın önünde istifa etse dahi başkan olarak sizden temennim skorlar gelip geçicidir asıl olan uzun soluklu başarı hedefidir diyerek fatih hocaya florya'ya kilitlemeniz ve aslolanın galatasaray olduğunu hatırlatarak hocaya muhakkak sahip çıkmanızdır.

  galatasaray tarihi fatih terim ile çalışamayan başkanlar çöplüğü olmamalıdır. içerideki bir kısım galatasaray düşmanlarına asla ve kata aman vermeyiniz, size olan sevgimizi boşa çıkarmayınız.

  tuttuğunuz altın olsun.

  sevgiler.