• 2639
  yaklaşan seçimde tekrar seçilerek iade-i itibarının sağlanacağına inandığım başkan. ben hayatımda ilk defa bir galatasaray başkanlık seçiminde gstv'de oylar sayılırken kafamı televizyona sokup hangisi sarı, hangisi kırmızı diye sayarak hangi adayın önde olduğunu spikerden önce hesapladım. çünkü mevcut yönetim bizim aklımızla dalga geçiyo, bizi dinlemiyodu. dursun özbek'in taraftarla kulüp arasına ördüğü duvarı mustafa cengiz yıktı. konuşmalarına dikkat edin, sosyal medyayı takip eden, taraftarın sesine kulak veren, onları ciddiye alan bir başkan. yaz transfer sezonunu kötü geçirmiş olabilir, olsun. canı sağolsun ki zaten ara dönemde bunu telafi etti. sportif ve finansal olarak nefes aldırdı. biz kendisinden çok memnunuz ve ibra etmeyenlere de öfke doluyuz. bizim mutluluğumuzu bozmayın, başkanımızı seviyoruz.
 • 2640
  kendisi çok büyük olasılıkla idari ibrasızlığa dair açtığı davayı kazanacağı için seçime gitmesine gerek kalmayacak olan başkanımız. şu an yürütmeyi durdurma kararı aldı zaten. mahkeme sonlanana kadar seçim yapmak gibi bir zorunluluğu yok. artık oyunu lisecilerin kurallarıyla oynuyor kendisi de. 2 şampiyonluk ile eli de güçlendi. taraftar arkasında. abdürrahim albayrak ve fatih terim'i yanında tuttukça da liseciler en az 2 sene daha gık diyemez.
 • 2642
  gönlümden geçen yol haritası; 1-mahkemeden idari ibrasızlığa karşı yürütmeyi durdurma almıştı. bunun esastan da onaylanıp, olağanüstü darbe yoluyla seçimin gündemden çıkması 2-bunun akabinde hodri meydan buyurun seçime demesi. 1,5 yılda iki şampiyonluk kazanmış, duruşuyla yüz ağartmış, ekonomik açıdan kulübe nefes aldırmış bir başkanın normalde tekrar seçileceğini ve hatta çok güçlü olacağını düşünüyorum. ancak liseci yüzsüzlüğü bizim gibi ahlaklı bir sonuç bekleyenleri utandırır mı derseniz: işte endişem o.
 • 2643
  stadyumun isim sponsorluğu sona eriyor ya liseliler pastadan pay kapmak için mustafa cengiz'i aradan çıkarmak istiyorlar.

  türk telekom ile yapılan anlaşma gayet iyiydi ama adnan polat döneminde o para iyi kullanılamadı.

  şimdi hem stadyum isim hakkı için hem de forma sponsorluğu için anlaşmalar imzalanacak. mustafa cengiz ve yönetimi olduğu sürece bu paraların doğru kullanılacağına eminim.