• 2568
  dursun özbek kabusundan sonra gelmesi ve samimi üslubuyla çok yüksek bir tolerans kredisiyle koltuğa oturan başkan.

  geldiğimiz noktada öyle veya böyle ibra edilmedi. normal şartlarda mayıs sonunda başkanlık koltuğunu, seçime katılamayacağı için terketmesi gerekecek.

  neden bu duruma gelindiği konusunda herkes aşağı yukarı bir fikre sahip. taraftarın genel eğilimi kulüp içindeki faşizan liseci grubun, öteki olarak gördüğü ve diş geçiremediği başkana operasyon yaptığı yönünde. kongre günü paylaşılan resimler, konuşmalarda geçen tehditkar cümleler de planlı bir operasyon savını destekliyor.

  ben şahsen mustafa cengize uzun bir süredir güvenimi kaybettim. ilk zamanki samimiyetini kaybetti. sanki hep blr gaz alma, günü kurtarma, bir taraftarı bir rakip başkanları bir federasyonu hoşlama derdine düşmüş. hep bir idare etme derdinde. yönetme konusunda maalesef çabası yok.

  hocayla da arası bana kalırsa iyi değil. hoca abdürrahim albayrak ve taraftar hatırına çoğu şeyi sineye çekiyor. bunu zaten kendisi de devre arası ozanın satışı sonrası açıkça dile getirdi.

  dolduramadığı başkanlık koltuğuna kısa bir süre sonra veda edecek diye düşünüyorum.
 • 2570
  başkanlığa veda edeceğini söyleyerek manipülasyon yapanlara yem edilemeyecek kadar değerli bir başkandır. veda falan edeceğini hiç zannetmiyorum.

  ortada somut hiçbir şey yokken, fatih hoca ile arası kötü denilerek algı yapılması da art niyetliliktir. "bir usulsüzlük olduğunu hissediyoruz" söylemine çok benzer ve tehlikeli bir yaklaşım bu. "hissederek", "benim düşünceme göre" diyerek ortaya bir veri konulamaz.