• 2402
  her insan tartışılabilir. kimse mükemmel değildir. ancak galatasaray'ı kötü yönetenler ve onların şakşakçıları tarafından eleştirilmesi trajikomik oluyor.

  başkan olduğu dönemin konjonktörü diğer dönemlerden farklıdır. mali işler, ffp'nin kısıtları, eskiden kalan yükler derken ve sürekli olması gereken sportif başarı varken satranç oynar gibi hamle yapması gerekiyordu ve öyle yaptı.

  gerek mali gerekse idari/sportif açıdan sağlam işler çıkardı. konuşmalarında aysal gibi vurucu değil. çok iyi bir konuşmacı değil ama söyledikleri dikkatli analiz edilirse anlayana ince ayar veriyor.

  ben bir galatasaray taraftarı olarak kendisinden memnunum. allah razı olsun. galatasaray için para harcarken paranın hiç olmadığını düşünerek gönül rahatlığıyla harcıyorum. kendisinin galatasaray taraftarı olduğunu bilmek de ayrıca güzel.

  problemler çözüldükçe önünü görerek daha iyi hamleler yapabileceğine inanıyorum.

  ekleme: birilerinin önüne taş koyanlar her sektörde dikkat çeker. danışman, komisyoncu vb. adamların kaynaklarını keserseniz çok ses çıkar. böyle aksiyonların varsa bırak ses çıksın başkan. galatasaray taraftarı arkanda! hayır yanında. omuz omuza!
 • 2404
  istenirse darbe yapılabilecek, kimsenin de kimseyi gömemeyeceği galatasaray başkanı.

  ffp’ler, liseci zihniyet, arsa devirleri, ipotekler vs. dağ gibi sıkıntının ve üstüne üstlük dursun aydın özbek gibi bir facianın ardından, sürdürülemez bir mali durumda başkan olması falan taraftarın umrunda dahi değil. 2019’un ocak ayı boyunca taraftarı gördük. transfer sezonu daha açılalı 17 saat olmuşken başkanı topluca istifaya davet edip tweet üstüne tweet atan taraftar mı liseyi gömecek? bu süre zarfında dursun aydın özbek’i bile öven, “bundan iyiydi” diyen taraftar mı gömecek liseyi?

  özhan canaydın örneğinde olduğu gibi sonsuz başarısızlık döngüsünde dahi sahip çıkabilecek, dursun aydın özbek örneğinde olduğu gibi skandallarla dolu bir 2.5 senenin ardından 1500 oy verecek bir liseci güruh var fakat liseden olmayan başkanın arkasında duracak bir taraftar kitlesi yok. bir transfer gecikmesinde ana bacı sövecek, aklınca memleketi üzerinden vurmaya çalışmaya varana kadar alçalacak, kısacası ona darbe yapmaya, onu yemeye çalışan kafatasçıların değirmenine su taşıyacak bir taraftar var.

  bu kitle, bizans’ın modern sürümünü gömecek öyle mi? onlar başkanı gömerken toprak atmazlarsa şükrederim.