• 2372
  an itibariyle cas davasını kazandığımızı açıklamış başkandır efendim. uefa ile olan anlaşmamız devam edecek.

  davanın açıldığı gün haldun domaç ve uğur karakullukçu denen zatlar son sayfa programında çok yanlış bir hamle olduğunu konuşuyorlardı. uefa'yı daha da kızdıracaklar, ne için başvuruyorlar ki ortada ceza yok bir şey yok henüz gibisinen saçma sapan argümanlar sunuyorlardı. her yeri türkiye sanıyorlar galiba cas davası açtık diye uefa kızacakmış bak bak sen. demokratik hakkımızı kullandık sadece haldun abi senin o aklınla düşündüğün gibi düşünmezler merak etme.

  onları dinleyip sinirlenirken kendime "ulan koskoca galatasaray'ın hukukçuları düşünemiyor mu bunu? bir siz mi akıllısınız?" demiştim. varmış bir hikmet.

  edit:ekleme
 • 2378
  gündemden çok bağımsız yazacağım. başarılıdır, başarısızdır tartışılır. fakat bugüne kadar yaptığı başkanlık, medya vasıtası ile türk sporunu futbol özelinde kurtarmaya geldiği söylenen ali koç'tan beklenen başkanlık modelidir. bugüne kadar hiçbir rakibimiz hakkında ileri geri konuştuğunu, ağzından spor kamuoyunu utandıracak bir söz çıktığını duymadığım başkandır. prens ali koç ise medyada hala prens gözükse de birazcık gündemi takip edenler için aziz yıldırım'ın yakışıklı ve başarısız olanıdır. aldığı aile terbiyesi sayesinde ağzı da daha temizdir ayrıca.

  ben mustafa cengiz başkanıma galatasaray'a yaraşır başkanlık duruşuna sahip olmasından dolayı teşekkür ediyorum. umuyorum sportif açıdan da hep en tepede yer almamızı sağlayan başkan olur.
 • 2381
  uefa'ya karşı cas'ta dava kazanmak öyle her baba yiğidin harcı değildir ve bu tür bir davanın çok da emsali yoktur diye düşünüyorum. kaldı ki sürekli pusuda bekleyen, her anlamda bizi kendi bataklarına çekmeye çalışan düşmanları olan bir kulüp için.
  belli ki iyi hazırlanılmış ve çalışılmış. tebriği hak etti başkan.
 • 2382
  çok değil, 20 gün öncesine kadar, dursun özbek’ten bile kötü olduğu söylenen galatasaray başkanı.

  ne şartlar altında kulübü uefa’dan ceza almaktan, dolayısıyla milyonlarca euro’luk gelir ve daha da önemlisi itibar kaybından koruduğunu her geçen gün daha iyi anlıyoruz.

  yarın yine bir transfer döneminde, transferin ilk gününde imza şov yapmasın, transferler biraz geciksin, asrın en kötü başkanı olacaktır. şimdi diyecekler ki, “eleştirmeyelim mi?” bilmem ne. eleştir kardeşim eleştir, transferlerin gecikmesi bir eleştiri sebebidir, kesinlikle doğru, buna laf eden yok. ama galatasaray’a kastettiği yönünde abidik gubidik komplo teorilerine iman edip dursun özbek’le aynı kefeye falan koyarsan, ozan korkut gibi dinozor maşalarına prim verirsen bunun adı yamyamlıktır.

  1 senedir mali ve idari olarak büyük bir cendereden geçiyoruz ve bu 1 yılı gayet başarılı bir şekilde yönetmiştir. umarım önümüzdeki süreçte de mali disiplin ve sportif başarıda sürekliliği yakalayarak yoluna devam eder.
 • 2383
  14:30 açıklamalarını 15:20 gibi açtım tesadüfen, gerekli uefa ve cas bilgilerini renktaşlarım paylaşmış zaten.

  2 nokta dikkatimi çekti; "store ile ilgili mutfağında çok emek veriliyor taraftara ricam alabildiğinizi alın. burada paylaşamiyorum farklı projeler geliştiriliyor."
  muhtemelen saçma sapan ıvır zıvır içeren ve tanıdık kalkındıran merchandise dönemi artık bir daha açılmamak üzere kapandı.
  stok maliyetini duran varlıklardan aktif varlığa çevirmek isteniyor gayet normal. yeniye de yer açılıyor böylece.

  varlıklı galatasaraylılardan loca yatırımı rica etti.
  güzel.

  biz galatasarayımızı tertemiz hale getirmek istiyoruz 3 sene müsade edilirse amacımız budur dedi. buradan muhtemelen sahne arkasi galatasaraya bir atıfta bulunuldu.

  ek olarak ali koç'u isim vermeden rezil kepaze etti. valla yazıl kimin çocuğuysa bu ali kıvamina getirdi. ^^

  yellowred weekend e evrilmesi dileğini yineledi.

  dünkü moral bozukluğundan sonra nispeten iç açıcı bir 20 dakika oldu.
 • 2385
  başkanımızın televizyonumuzdan yaptığı cas kararına ilişkin açıklamalarını izledim. zamanında iletişim konusunda çok eleştirdim. ama artık yaptığı açıklamalar olması gerektiği gibi oluyor. sanırım kendine bir danışman görevlendirdi bu konuda.

  kendisine ve yönetimine cas’dan alınan olumlu sonuç nedeniyle de teşekkür ediyorum. kulübümüzü yönetmesinden mutluluk duyduğum başkanımız.
 • 2386
  ben, ali koç ve ekibinin, galatasaray'ın avrupa'dan men cezası alması için çalıştığını düşünmüyordum ama kendisinin bugünkü açıklamalarına bakarsak ciddi ciddi men almamız için çalışmışlar. hatta ve hatta sinsice işler bile yapmışlar. hakan hanoğlu gibi isimlerin attığı tweet'lere de bakarsak hala da uslanmıyorlar. yalnız şaka maka bunlar bizi men etmek için uğraşırken kendileri adım adım ptt'ye doğru yol alıyorlar. ali koç'un da hakan hanoğlu kafasında olduğunu düşünürsek bu sezon küme düşmeleri benim için sürpriz olmaz.
 • 2387
  transfer dışında hemen her konuda çok başarılı. oyuncu alım satım için profesyonel birilerini bulmalı. hem işinde başarılı olacak hem de paraları cebe indirmeyecek biri olmalı. abdurrahim albayrak'ın paraları cebe indirmeyeceğini hemen herkes biliyor sanırım. ancak transfer konusunda pek başarılı değil.