• 2191
  aylardır 'paramız yok' ya da 'satmadan alamıyoruz' masallarıyla camiayı uyuttu.

  ama artık masalın sonuna geldik.

  31 ocak gece yarısına kadar vakti var. ya o 2 forvet gelecek ya da koltuk elden gidecek.

  evet şaka gibi ama resmen bi transfer meselesi yüzünden başkanlığı son bulabilir. ve bunun tek sebebi de kendisidir.

  kendisini neden böyle bir pozisyona soktuğunu asla anlamadım ve de anlayamayacağım.
 • 2192
  benim anlamadığım husus forvet transferi yapmayarak ne yapmaya çalışıyorlar. dertleri tasaları önümüzdeki bilanço da kulübü bilmem ne kadar kâr etti diye göstermek ve yıllar yıllar sonra kulübü ilk defa bu kadar kâr ettiren başkan diye tarihe mi geçmek istiyor.

  tribünlere oynamadığı açık bir gerçek, aklıma kötü kötü şeyler geliyor. galatasaray'ın malı deniz modasına sizde mi ayak uydurdunuz ?
 • 2195
  galatasaray spor kulübü başkanı
  başkanım, hala "setilımınt egrimınt" mıyız? nedense harcamayarak para kazandırmayı düşünüyorsunuz kulübe. bakın ben sade vatandaşım, ben bile diyorum ki: başarı ile para kazanalım.

  siz o kadar yöneticilik yaptınız, şirketlerinizi harcamadan mı büyüttünüz? bildiğim kadarı ile petrol, akaryakıt işi yapıyorsunuz. benzin, motorin olmadan bir akaryakıt işletmesi yürümez. eminim siz de benimle aynı fikirdesiniz. bu takımın ihtiyaçları belli ve hala kılınızı bile kımıldatmadan yerinizde oturuyorsunuz. transfer dönemi öncesi her kameraya konuştunuz, şeffaflık dediğiniz şey şimdi gerekli. çünkü bu kulübün gerçek sahibi ben ve benim gibi olan taraftarladır.

  ne kampanya yaptıysanız gittik kısıtlı bütçelerimizle ama az ama çok bir şeyler aldık ve siz de bence artık bu taraftara hesap vermek mi dersiniz, açıklama yapmak mı dersiniz bir borcunuz var...
 • 2197
  kendi kendini yakiyor. is galatasarayin parasini bosa harcatmamaktan cikti isbilmezlikle salaklik arasinda bi yere geldi.

  zaten 16 mac kaldi. kritik bir noktadayiz. tas catlasa 1milyonluk fark icin gunlerce pazarlik yapip forvet almiyoruz ama biz bu hafta goztepeye forvetsizlikten yenilirsek kac tane 1 milyondan olacagimizin farkinda mi acaba? kucuk hesaplarin pesinde kosarken gercek resmi kaciriyor. ligden kopmamiz 1 yenilgiye bakar. bu kadar kritik bir noktada oldugumuzu nasil goremiyor aklim almiyor.

  hem bizi hem de kendisini yakmak uzere.
 • 2198
  kendisini 20 yılı aşkındır şahsen tanıyan, başkanlığa ilk adaylığı için toplaması gereken 135 imzadan birini vermiş, her iki seçimde de oy vermiş biri olarak söylüyorum: elim kırılsaydı...

  edit: meseleyi sadece transfer beceriksizliğine bağlayanlar için: müthiş bir yönetim zaafiyeti içindeler. zaten yönetim de yok. 1-başkan, 2-albayrak. 3- ? . düdük astırmalar, onu kastetmek istemedim amalar, özür dilerimler, plaketler, 17 kulübün ve tüpçünün şamar oğlanına dönülmesi, koç çocuğuyla hocana kabadayı dedikten sonra çekilen resimler, futbolculara borç yok denmesi, sonra çıkan milyon milyon euro borçlar... hangi biri sayılsın ki daha? idari başarısız olmak için bunların ve saymadığım daha nicesi üzerine ne yapılması gerekir başka?
 • 2199
  "ffp'yi dinlemeyip, gerekirse 5 sene avrupa'ya gitmemeyi göze alarak gelecek sezonun şampiyon takımını kurmalıyız" dese herhalde burada göklere çıkartılacak başkan olurdu.

  bu topraklar düzelmez arkadaş. bu toprakların insanında bir sıkıntı var.

  ekleme:

  forvet transferindeki beceriksizliği dışında hatası nedir? bu mudur yani istifa istemek için sebep? bu mudur "elim kırılsın" dedirtecek neden? bu mudur ibra etmemek için bahane?

  elbette forvet transferi konusunda eleştirilecek. beceremiyorlar çünkü. ikidir beceremediler. tamam ama özellikle sosyal medyadaki adnan öztürk trollerinin gazına gelip "istifa" demek şu şartlarda saçmalıktır. 2+2=4.
 • 2200
  sapla samanı birbirinde ayırmak lazım. bu adama gidip paraları saçmadı diye kızan yok. el insaf; yaz ayından beri bir tane bile forvet oyuncusu getiremeyecek kadar beceriksizliğin paraları saçıp transferleri yapsa kral olurdu, galatasaray'ın her kuruşuna sahip çıkıyor ile savunulacak bir tarafı kalmadı.

  forvet transferi bırakın kampa; 2. yarının 2. maçına dahi yetişemedi. olası bir puan kaybında şampiyonluk gidebilir ve bu direk başkana ve yönetime yazar. bu 2+2=4; bunun savunulacak hiçbir tarafı yok.
 • 2201
  elinde 14 milyon euro bütçe olmasına rağmen forvet transferi yapamayan başkanımız. yaz transferinde* bir yere kadar anladık, sattığın kadar al kuralı nedeniyle para yoktu. şu an öyle bir durum da yok. elinde yeterli bütçe de var. tahminim gelen 14 milyon euro'nun büyük bir kısmı çeşitli ödemelere harcandı ve elde aslında bundan daha az bir para var. bu nedenle görüşmeler olumlu sonuçlanamıyor. yine de bize ve fatih hocaya 2 forvet borcu var başkanın. ne yapıp edip kalan kısa sürede düzgün 2 forvet getirmeli takıma. yoksa övündüğü bilançoyu bir daha yakalayamaz. artıya geçen tablo ancak ve ancak sportif başarı ile devam edebilir. çünkü sürekli gelir elde edebileceğimiz başka bir kaynak yok maalesef.
 • 2203
  yalan=ihanet. en azından duygularımıza ihanet.

  illa kulübü soymak gerekmez. a.albayrak zaten çok sağlam br tip olmadığı için sindirmeye çalışıyordum yaptıklarını. ancak başkan da yalancı çıkarsa isterse suarez-cavani ikilisini getirsin bu taraftar için biter. forvet transferi çok üst düzey bir iş değil. orta halli de olsa transfer yapılmamasında art niyet arıyorum artık.
 • 2204
  yapamayacağı bir işe soyunmuş kişidir. yapamadığı içinde yalanlara başvuruyor. ekonomik açıdan düzeltmişmiş, fenere bedavadan oyuncu verirse tarih boyunca kendisini affetmem. inanmıyorum kendisine. fatih hocaya ve taraftara yalan söyleyen, hiçbir şey yapmayan, sadece futbolcu satışları ile günü kurtarmayı düşünen kişidir.
 • 2207
  yangıncı tayfadan değilim. başarılı olmasını çok istedim; olamadı. başarısız bir başkan şu haliyle. serdar'ı bedavaya bırakacaksa kendisi de başkanlığı bıraksın. seve seve stoper alacak rakip. seve seve bonservis verecek. daha yazın emre akbaba transferinde fiyat yükseltmek için araya girmişler, sen gidip adamı hediye ediyorsun. bir tane normal bir insan başkan olsun şu takıma.
 • 2208
  serdar aziz'in takımdan kesin ayrılışı ardından daha net bir şeyler söylemek isterim ancak mevzubahis kaynaklarda kendisinin 2 milyon € üzerinde bir alacağından bahsediliyor. serdar'ın net yıllık ücretinin 2 milyon artı puan başı bonusu olması son bir yılının ücretinin almadığı anlamına gelir. oysa ki sayın başkan ağustos ayında oyunculara olan borcumuzu kapattığını televizyonlarda, herkesin gözü önünde beyan etmiştir.

  hangisi gerçek yakında görürüz. ona göre de düzenleme yapacağım bu entryde.
 • 2209
  en zor zamanlarda albayrak’ı öne atarak kaybolan, hocasına 1 yıldır forvet alamayan, oyuncusunun maaşını ödemeyip altını oyan rakibine bedava kaptıran, üstüne maaşları ödediğine dair açık açık taraftara yalan söyleyen, takımı ezen federasyona söz geçiremeyen, hepsinin üstüne galatasaray’ın mali gururu diye video paylaştırıp kendi reklamını yapmaya çalışan vasat başkan
 • 2211
  mustafa cengiz hakkında söylenen olumsuz görüşlere katılmıyorum. hatası, transfer görüşmeleri için daha profesyonel kadro ile çalışması gerekirdi. kulübün parasını sağa sola saçmaması kalitesini gösteriyor. pato ve alan ile birlikte uçaktan inerek gövde gösterisi yapabilirdi. ihtiyatlı davranmaya devam etmesi gerekiyor. dursun özbek özleniyor anlaşılan.