• 1711
  neymiş efendim kulübü iyi temsil edemiyormuş, kulübü değil ama monşer lisecileri iyi temsil edemediği net. bu nedenle liseci kafatasçıların saldırısı altında olan galatasaray başkanıdır.

  bir sonra ki genel kurulda liseciler ve yancıları birleşip kendisine karşı ortak aday çıkartacaktır. bu süreci kısaltmak için divan, x toplantı, z buluşma, pilav günü demeden her fırsatı değerlendirecekler ve kendisini sürekli taciz edecekler bunu kesin olarak anlamış olması lazım ve buna göre hareket etmesi şart, çok gerekli olmadığı takdirde divan denilen liseci kafatasçıların gösteri sahasına katılmamak bunlardan biri olabilir. şu saatten sonra onlardan bırak oy yağmurlu günde bir bardak su bile beklememeli onlar kararını çoktan vermiş, kendisini oradan indirecekler en azından deneyecekler.

  burada asıl konu mustafa cengiz değil, yönetiminin göze batan eksiklerini ve yanlışları görmezden gelmek hiç değil. şu aşamada kendisine destek vermek kulübü oyuncağı sanan lisecilere ve yancılarına karşı galatasaray başkanının yanında olmaktır ve kendisinin devrilmesi demek en az 3 dönem lisecilere ses edemeyecek, gıkını çıkartamayacak başkanlar döneminin başlaması demektir.
 • 1713
  öncelikle kendisine ayakbağı olmaya çalışan iç mihraklardan kulüp arındırılmadığı sürece başkanlık performansına not verebilmemiz söz konusu değildir. çünkü rakip kulüplerde kendi camiasının büyümesini istemeyen lisecivari garabet yapılar yok maalesef her galatasaray başkanı hem iç hem de dıştaki rakiplerle mücadele etmek zorunda içeridekini bir mağlup edebilsek diğer rakipleri alt etmek inanın daha kolay.
 • 1714
  hemen hemen mehmet cansun'dan itibaren başkanları hatırlarım. kendisi galatasaray'ı gerçekten seviyor gibi görünen ilk galatasaray başkanı benim nazarımda. yolu açık olsun, hayri kozak'ı, duygun yarsuvat'ı da gördüğümüz yerde lafımızı söyleriz. görür müyüz o meçhul ama, görürsek söyleriz.
 • 1715
  galatasaray lisesindeki "galatasaray küçük olsun ama bizim olsun" kafasındaki kişilerin kendisine karşı savaş başlattığı başkanımız.

  bu savaşı kazanmak için galatasaray'ın başarısız olmasını isteyecek kişiler var karşı tarafta. her türlü işi yapabilecek tıynette kişiler. galatasaray'dan önce menfaatleri gelen...

  göreceğiz bakalım buradan kim galip çıkacak...

  *
 • 1717
  sevgili başkanım; (ilk defa bir galatasaray başkanına sevgili başkanım diye hitap ediyorum)

  duygun yarsuvat ve eşref hamamcıoğlu gibi lisecilerle uğraşıp zaman kaybetme. onların artık bu kulüpte sesleri çıkmayacak çıksa da ciddiye alınmayacaktır.

  galatasaray’ı şahlandırmak için gerekenlere odaklan. divanda genel kurulda yapılan eleştirilere sinirlenip enerjini harcama.

  tüm desteğimiz ve dualarımız sizinle ve yönetiminizle.
 • 1718
  gece gündüz galatasaray icin calisan ama liseli dinozorlarin her taraftan sikistirmaya calistigi kisidir.

  galatasaray'in iceresinde cok ciddi bir "galatasaray spor kulübü < galatasaray lisesi" diye düsünen bir güruh var, bu güruh elleriyle baskan getirip götürüyorlar, taraftar kar kis demeden kulübe destek oluyor ama bunlar gs adasinda 2 sezlong 2 tost icin gözlerini kirpmadan kulübün gelecegine comak sokabiliyorlar.

  mustafa cengiz'in arkasinda taraftardan baska bir güc yok, biz de sonuna kadar arkasinda olacagiz.

  dursun özbek gibi bir adam kulübe bu kadar zarar vermisken son secimdeki tablo söyleydi;

  mustafa cengiz: 2405

  dursun özbek: 1228

  düsün yani 1228 kisi kulübe sisirme fatura kesen tasinmazlari yok pahasina satan adama hala ve israrla oy verdi.

  galatasaray taraftari bu adamin arkasinda olmali, hatta söyle diyeyim mustafa cengiz'in su anda rakibi kimse o rakibin de karsisinda olmali, cünkü secimi kaybettikten sonra tüm adaylar ve adaylarin adamlari kulübü karistirmak icin ugrasip duruyor.

  baskan kulübün taraftarini övüyor ona bile tepki gösteriyorlar yani kisaca her konuda baskana ve kulübe zarar vermek isteyen birileri var, taraftar bunlarin hepsini görüyor, su kritik zamanlarda galatasaray'in tekrar düzelme dönemine comak sokan olursa taraftari hickimse durduramaz.