• 196
  murat bambaşka bir çocuk. kendimi ondan çok şey öğrenecek bir kişi olarak görüyorum. kendisiyle her görüşmemizde hayretlere düşüyorum. ve hatta kendisiyle tanışabildiğim için oldukça şanslı addediyorum kendimi.

  murat son derece vicdanlı bir insan. ve her şeyden önemlisi çok güzel bir evlat. çok değerli ebeveynlere sahip. bence bu konuda çok şanslı.

  bildiğim kadarıyla türkiye'de görme engelli bir spor yorumcusu ne yazık ki yok. hatta dünya futbolunda da görme engelli bir yorumcu yok.

  murat aslında hepimiz için önemli bir fırsat. bizim göremediklerimizi görebilecek yeteneklere sahip. bunu neden söylüyorum biliyor musunuz? ben, 2001 yılında oynanan bir maçı geçtim, bundan birkaç sene önce oynanmış bir maçtaki ayrıntıları bile hatırlamazken murat hepsini tek tek, dakika dakika hatırlıyor ve sayabiliyor.

  benim murat ulusan'dan daha öğrenecek daha çok şeyim var.

  bu çocuğun bana öğrettiklerine müteşekkirim ve öğretecekleri için de heyecanla bekliyorum.
 • 199
  renktaşımızın şöyle bir dileği var ve bence çok yerinde; fenerbahçe son haftaya potada girerse beraber nevizade'de maçını izleyelim hem şamata yapar hem görüşmüş oluruz.
  ayrıca sohbeti de keyiflidir. bir alo dersiniz vaktin nasıl geçtiğini anımsamazsınız.

  hagi'ye once sabredip sözlüğe bunca yıl sahip çıktiğı sonra da bu arkadaşimız gibi hayat enerjisi yüksek renktaşlarimiza tanişmamıza vesile olduğu için teşekkür ederim.

  bir aslanım vakti daha geliyor ne dersiniz?