• 1
    bütün fenerli sinemacı-tv'ciler gibi bu senarist ve yönetmen arkadaş da fenerlilik güzellemesi yapar filmlerinde. hatta başrolde oynattığı adamlar da kadıköyden bağdat caddesinden suadiyeden kankalarıdır ve hepsi fenerlidir. aşk tutulması ve aşk geliyorum demez'in başrolü tolgahan sayışman fenerlidir. çakallarla dans'ın seri filmlerindeki başrolleri şevket çoruh,ilker ayrık,timur acar ve murat akkoyunlu fenerlidir. deliormanlı'da da başrol yine fenerli kankası sarp levendoğlu'dur. film için boks idmanlarını fenerin boks şubesinde yaparlar.

    en son reytinglerde cortlayan tv dizisi klavye delikanlıları'nda malum fener formalı,obra hayranı tosuncuklar falan.

    ertem eğilmez'in hababam sınıfında bütün sınıfın fenerli olması sadece kızların cimbomlu olması gibi fantastiklikler , gani müjde'nin bir dizisinde alenen galatasarayın armasını çöpe attırması , başka bir dizisi olan yahşi cazibe'de başrol kemal'in salak arkadaşının cimbomlu olması gibi abukluklar hep bu arkadaşın şahane ilham kaynaklarıdır.

    senaristi olduğu aşk tutulması filminde fenerli olma güzellemesi yaptın okey. filmde kızın patronu rolündeki ''burçaslan'' karakteri
    ile subliminal anti-gs'lilik yaptın işte onu yemezler.