resim
Muhammed Kerem Aktürkoğlu
Takım:Galatasaray
Mevki:Sol Kanat
Yaş:23
Boy:1.73
Uyruk:Türkiye
 • 3464
  son iki yıldır sezon başlarına sıkıntılı ve şansız başlayan gencimiz. en çok eleştiriyi bu dönemlerde alıyor. ancak kendisi 3-4 hafta sonra yeterli kondisyona ulaşacağından esas o zaman iyi bir kerem'i izleyebileceğimizi düşünüyorum. kerem'in geçen yıl yaptıkları kendisi için yeterli bir referans. hem milli takımın hem de takımımızın en gözde futbolcusu. kendisine karşı biraz daha sabırlı olmamızı bence fazlasıyla hak ediyor. rahat bırakalım bu adamı yapabileceklerini biliyoruz zaten mutlaka kendini bulacaktır.
 • 3465
  sanki kendisinden çok daha iyi yerli alternatif varmış gibi her fırsatta kerem'i diline dolayan doyumsuz taraftarı ardında bırakıp avrupa'ya gitmesini umduğum türkiye şartlarında en yetenekli yerli futbolcu. kadroda yerli kontenjanını doldurmak için oynayacak emre kılınç, berkan kutlu, barış alper yılmaz, abdülkerim bardakçı gibi isimler aynı zamanda ağız dolusu eleştirilecek yerli futbolcu ihtiyacını da giderir.
 • 3466
  yine bi triplere, kaprislere bürünmüş futbolcu. galatasaray instagram hesabının son 33 gönderisine like atmamış. son beğendiği gönderi, semih kaya’nın futbolu bıraktığına dair paylaşılan görsele.

  https://www.instagram.com/...?igshid=YmMyMTA2M2Y=
  şu güzel paylaşımda ufak bir kızımız en sevdiği futbolcuyu kerem olarak söylüyor, ona bile bir like atmamış. videoyu görmese bile, sonradan görmesini elbet sağlamışlardır.

  son zamanlarda formunun düşüklüğünden dolayı, taraftarımızın yaptığı eleştirilerden baya canı sıkılmış ve tepki olarak da postları beğenmediğini düşünüyorum. bu çocuk her 2-3 gönderinden birini beğenirdi, bu sayının 33’e çıkmasını kimse normal bir durum diye açıklayamaz.

  umarım en kısa zamanda kendisine çeki düzen verip, bencil futbolundan kurtulur ve kendisine her pas atılmadığında iki elini yukarı kaldırmaktan vazgeçer. önce kendisi uygun durumdaki arkadaşlarına pas atmayı denesin.
App Store'dan indirin Google Play'den alın