resim
Mostafa Mohamed Ahmed Abdalla
Takım:FC Nantes
Mevki:Santrfor
Yaş:24
Boy:1.85
Uyruk:Mısır
 • 3930
  ikna edip futbol tutkusunu geri kazandırıp takımımızın as forveti yapılması halinde büyük katkı verebilecek oyuncu. forvet transferi konusunda botheim'in gelmesini isteyen biri olarak söylüyorum ki kendisi kalırsa kimseyi yerine almam as forvet yaparım, gomis'ten çıkabilirsem çıkarım, arkasına diagne ve eren aydın'ı koyar rahatıma bakarım. kendisi için erken karar verildiğini düşünüyorum. bu gencin mentali toplanırsa ki okan hoca bunu yapabilecek biri bence, büyük fayda sağlar ve seneye çift hanelere satışını gerçekleştirebiliriz.
 • 3932
  kötü oynadığı maçlardan sonra kızağa çekilen, canını dişine taktığı ve rakibe kabus gibi çöktüğü maçlardan sonra da kızağa çekilen, fatih terim tarafından süpermen olmadığı için beğenilmeyen, torrent tarafından "aman tecrübeliler oynasın, başım ağrımasın şimdi" mantığıyla oynatılmayan bir garip adem.

  galatasaray'da oynamak için bir motivasyona sahip olduğunu sanmıyorum artık.
 • 3933
  büyük mental sorunları olan forvet oyuncumuz. geldiği gibi 5 maç iyi oynadı sonra ortalıkta yok çünkü santrforluk repertuvarı çok dar. bunu geliştirmek için de hiçbir şey yapmadı. artık mostafa sahadayken rakip teknik direktör, rakip oyuncular ve futbol seyircisi ne yapacağını 20 saniye önceden tahmin edebiliyor. böyle olunca da kendisinin sahada bulunması takım oyununa zarar verir hale geliyor.

  mostafa bir striker, bir pivot santrfor değil. hoca kendisinden bir pivot çıkarmaya çalıştı ama mostafa var gücüyle direndi. oyuna katılması istendi fakat bunu reddetti. fatih terim iyi bile şans verdi ki bonservisinin alınmasını istememişti. torrent ise bir possession hocası olarak oyuna katkı vermeyi reddeden mostafa'nın yüzüne bile bakmadı.

  fatih hoca'ya katılmadığım kısım ise bonservisinin alınmaması. fransa'da bir pazarı var ve üzerine 1-2 milyon € kar koyup alabiliriz. tabi inşallah teklif vardır.
 • 3934
  babel, arda, gomis, feghuli rehabilitasyon sürecini burada sözleşmeleri bitesiye kadar geçirebilir ancak dolu dolu oynadığı 1 sezonu olmayan mohammed geçiremez.
  bir adamı nasıl kazanırız nasıl kaybederiz olarak bakıldığında mohammed'i iki teknik adam kaybetmiştir.
  maç içinde bakıyorsun mohammed her yere saldırıyor, gidip pozisyon bitiriyor, bir forvet ne yaparsa onu yapıyor ancak öteki maç kadroda yok ya da son 5 dakika içeri atılıyor.
  özgüveni mi kalır adamın?
  bu sene yeni transfer edasıyla bakılmalı.
  bir sezon dolu dolu oynasın o zaman karar veririz bu adamın ne tarz bir oyuncu olduğuna.
 • 3935
  tek forvetli sistemde arkasında iyi bir ofansif orta saha olmadıkça standart altı kalacak forvet oyuncusu. tek forvetli sistem kurmayı bilmiyor ki bizim hocalarımız. okan buruk' ta değişecek ümidim var. drogba' yı koy o da fayda etmez tek başına. tek oynacağım bu kanatlarla diyorsan ya orta üçlün hücuma katkı verecek, vermiyorsa kanatların fc diye tabir edilen keita tarzı oyuncular olmalı, bizde ise orta saha oyuncuları kanat. ya da 2-3-1 sisteminde forvetin arkasındaki oyuncu gerçek 10 numara olacak, kanatların kerem yunus .bu işin matematiği bu. yıllardır gördüğümüz kabız futbolun nedeni de bu.
 • 3936
  bu sene büyük çıkış yakalayacak ve yıldız performansı yakalayacağını düşündüğüm oyuncu. ilk geldiği günleri hatırlayın, bu adamı nereden bulmuş galatasaray diyorlardı. herkes gıpta ile bakıyordu, adamın psikolojik olarak üzerine oynayıp -kırmızı kart aldırarak, ucuz faullerle- sindirdiler. türkiye liginin 'iyi olanı yenemiyorsan aşağı çek" düzeneğinin bedelini ödedi.. ancak yazının başında da belirttiğim gibi, okan buruk'un dikine ve ofansif futbol anlayışı ve oyunculara verdiği güven sebebiyle bu sene bambaşka bir mostafa muhammed izleyeceğiz. ilk geldiği zamanki gibi güçlü ve bitirici olacak.
App Store'dan indirin Google Play'den alın