resim
Mostafa Mohamed Ahmed Abdalla
Takım:Galatasaray
Mevki:Santrfor
Yaş:24
Boy:1.85
Uyruk:Mısır
  • 3344
    çok net bir şekilde futbolu geriye gitmiş ilk geldiği zamandaki formundan eser olmayan forvet oyuncusu. oynamadı, maç eksiği alışma süreci bahanelerini artık kenara bırakmanın zamanı geldi. ön elemelerle birlikte öyle bir fikstür vardı ki şans bulduğunda değerlendirip gollerini atsaydı takımdan kesik yemezdi. zaten sezon itibariyle rahat kazandığımız maç sayısı oldukça az hal böyle olunca yakaladığı fırsatı gole çevirmesini beklemek gerek teknik heyetin gerek taraftarın hakkı. sonuçta ligin en çok gol pozisyonuna girip en az gol atan takımıyız. 3 forvetimizin biri olarak kendisinin de bu istatistikte payı var. yine de mali durumumuz elverişliyse yaşından ve iyi kötü piyasası olduğundan değerlendirebilir bir oyuncu opsiyon için. opsiyonu kullanılmazsa dünyadaki tek forvetmiş ve biz onu elimizden kaçırmışız ruh haline bürünmeyi gereksiz bir romantiklik olarak görmek lazım.
  • 3345
    takımdan kesik yeme sebebi olarak gollerini atamaması gösterilmesine rağmen 2021/22 sezonunun şimdiye kadarki döneminde galatasaray futbol takımının en çok gol atan forveti olan oyuncu. galatasaray'ın gol dağılımında kerem aktürkoğlu'ndan sonra ikinci sırada* gelmektedir ve yine sezonun şimdiye kadarki kısmında mevkidaşları mbaye diagne ve halil dervişoğlu'ndan daha az süre almıştır.

    kendisinin kesik yemesindeki temel sebep olarak gol atamamasını gösteren taraftarlar da çoğunluktadır. bu nedenle galatasaray taraftarının görüşleri karar vericiler tarafından dikkate alınmamalıdır. zira taraftarın büyük bir kısmı sahada ne izlediğini bilmiyor.