resim
Mostafa Mohamed Ahmed Abdalla
Takım:Galatasaray
Mevki:Santrfor
Yaş:24
Boy:1.85
Uyruk:Mısır
 • 3312
  eğer ben yanlış anlamadıysam 25 kasım 2021 galatasaray marsilya maçından sonra hoca "feg'e söylüyorum mo sen anla" dercesine konuştu.

  cezayir milli takımı kaptanının oynasa da oynamasa da çelışmaya devam edip küsmediğini, surat asmadığını söyledi. kariyer vurgusunu özellikle yaptı.

  anladığım şey doğruysa hoca mustafa'yı yetenek ve kapasite olarak çok yüksekte görüyor. ancak büyük ihtimalle mustafa oynamadığında üzüntüsünü ve kırgınlığını çok belli edip surat asıyor. bütün mevzu buradan çıkıyor. bütün bunlara rağmen hala bonservisinin alınmasını istiyorsa ümidi kesmemiş demektir.

  bekleyip görelim. eğer durum benim anladığım gibiyse mustafa'dan zaten galatasaray'a hayır gelmez. kendini takımın üstünde görüyordur. feghouli'den örnek almalı. ama bu sezon için değil. 2018-19 sezonu için. o sezon ilk yarıda forma yüzü göremeyen feghouli ikinci yarıda şampiyonluk getirdi.

  tevazu ve haddini bilmek iyidir. ama dediğim gibi, doğru anladıysam.
 • 3314
  şu formuyla takımın 3. forvetidir. sad but true.

  kendisinde hayvan gibi potansiyel var ama kabul edelim artık, ilk geldiği zamanki halinden çok uzak. sanki bambaşka iki santrafor gibiler. space jam'deki gibi yetenekleri çekilir ya bir sporcunun tam olarak öyle. ne diagne'nin ne de halil'in oyun anlamında verdiklerini veremiyor. transfer olurken "galatasaray'a gelmek istemiyor çünkü falcao var ve formayı alamayacağını düşünüyor" tarzı haberler vardı. geldiğinde direkt 11'de başlayıp devam etmişti. bilmiyorum, belki de forma rekabeti motivasyonunu düşürüyordur. bazı topçular öyledir. forma rekabetine girmek istemez ve direkt ilk 11 oynama rahatlığı ile daha iyi oynar. inanın başka bir sebep gelmiyor aklıma. çünkü fiziksel olarak eksik bir görüntüsü yok ve takımın geri kalanı da fiziksel olarak oldukça iyi. "çalışmıyor" diyecek bir şey ortada yok.

  ocak ayında bonservisi alınmasa çok da yangın çıkarmam ama bu potansiyeldeki bir adama o para çok az. o yüzden ne yapıp edilip alarak avrupa'da ilk 11 oynayacağı bir takıma kiralık da verebiliriz eğer böyle devam ederse.