• 2152
  https://twitter.com/.../1405279028903256067

  şu tarz haberler mısır tarafının oyunundan başka bir şey olarak gelmiyor bana. başlamışlar katakulliye çünkü mustafa'nın gösterdiği performansı onlar da beklemiyorlardı. bu performansa o opsiyon da düşük. yok sözleşme geçersizmiş de galatasaray "bedelsiz" alabiliyormuş da bilmem ne. ne zaman alabiliyorsun peki "ocak 2022" de. yani? yani mustafa muhammed'in opsiyonun hemen bittiği zaman. sözleşmeyi yapan abdürrahim albayrak aralık sonuna kadar parayı verip alabileceğimizi söyledi. almazsak opsiyon kalkıyor ve mustafa mısır kulübünün oluyor tapusuyla.

  akılları sıra "zaten oyuncuyu bedava alacaksınız opsiyonu kullanmayın" diyorlar. sonra da "aaaaaaaaaaa tüh yaaa sözleşme içtiğimiz nargilenin altındaymış, neyse artık opsiyon mopsiyon yok :) " diyecekler. bu kadar basit. 3-5 kuruş fazla almak için yapmayacakları dalavere söylemeyecekleri yalan girmeyecekleri şaklabanlık yok.

  bu oltalara düşmeden zamanından önce parası ödenip alınmalı ve car car car öten mısırlılarla bağımız kopmalı. hediye olarak da mustafa'nın sözleşmesini, üzerinde bindiği deve fotoğrafıyla süsleyerek zamalek denen kulübe göndermeliyiz.
 • 2153
  ince hesaplara girmeden sözleşmesinde yazan bedeli ödeyip kadromuza katmamız gereken oyuncu.

  zamalek kulübü transfer sürecinde düzgün bir duruş sergiledi. mohamed, saint ettiene ve galatasaray arasında seçim yapmak durumunda olsa muhtemelen asse'yi seçerdi. fakat zamalek kulübü ısrarla oyuncuyu bize vermek istedi. saint ettiene bizim taksitli vereceğimiz parayı nakit bile verebilirdi. mostafa'nın performansı ve potansiyeli de ortada.

  tüm her şeyi yan yana koyduğumuzda, küçük hesaplara girmememiz gerektiğine inanıyorum.
  kadromuzu kalite olarak belli bir seviyeye çekmek için mecburen bedeller ödemek zorundayız.
  oyuncunun maaşı da uygun, ileride bize para kazandırabilecek potansiyeli de fazlasıyla mevcut. macera aramaya da gerek yok.
  zamalek'e herhangi bir para ödemeden bu transfer gerçekleşirse benim içim rahat etmez, bu para da misli misli bizden çıkar zaten.

  hem scout ekibine de teşvik olur, taraftarlar da doğru transfer mentalitesinin bu olduğuna inanacak.
  bu tarz transferlerin devam etmesini diliyorum.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!