• 1763
  fenerbahçe taraftarının şimdiden ıslak rüyalarını süsleyen futbolcu.

  bugün işyerinde fenerli iki abinin muhabbetine denk geldim. abinin kaynağından aldığı bilgiye göre -ki bu kaynak lozanın gizli maddelerini bilen kaynak muhtemelen- sözleşmesinde bulunan 4 milyon $ opsiyon dediğine göre öyle opsiyon değilmiş. dünyada eşi benzeri olmayan bir opsiyonmuş. eğer biz 4 verip fener de 4 verirse oyuncu istediğini seçermiş. ali koç devreye girsinmiş. inanmışlar yani baya buna. hayır bir de ağızlarının suyu aka aka övüyorlar hayret ettim. abi gol attığında kayınca üç çizgi çıkıyor ya ortadaki çizgiyi alırsınız demedim ahmet ercanlar seviyesinde oldukları için. gs storeda forması var 31 numara dileyen alabilir gibi basit bir espriyle geçiştirdim.
 • 1766
  opsiyon durumunun üzerine bu kadar pembe dizi senaryosu yazılacak muğlaklığa itilmesinin sebeplerini biraz sonra üstün koku alma yeteneklerimle analiz edeceğim, yeni dominant santrforumuz. adam gelir gelmez (2020-21 devre arası) fenerbahçe forvetlerinin yarım sezonda toplam attığı gol kadar atınca, ayarları bozuldu haklı olarak. evet. şu fenerli kafasının tadına biraz da ben bakayım.

  şöyle olmuş. bizimkiler zamalek'i aramış. 6 milyon dolares'e anlaşmışlar. ama sattığın kadar al durumu var. demişiz ki biz 2'ye kiralayalım, sonra da 4'ü verip tapusunu alalım. zamalek önce kem küm etmiş. sonra kabul etmiş. sonra abdürrahim abi demiş ki "zamalek hozam bak zorunlu satın alma opsiyonları ffp'yi atlatmıyor. soran olursa orada burada zorunlu falan demeyin, yakmayın bizi". bunlar da "tamam kanka sen merak etme" demişler. daha mohamed'in uçağı istanbul'a inmeden soru gelmiş. zamalek durur mu, yapıştırmış cevabı. "ya yok satma falan yok. öyle kiraladık şimdilik. isteyen, parayı basan alır. galatasaray da salak zaten garanti olmayan oyuncuya 2 milyon usd kiralama ücreti verdiler. ahahhahaha embesiller. sonra şey varmış, ali koç varmış. 10 milyon usd ödeyip alabilir, problem yok" demiş.

  sonuçta en yakın arkadaşının karısında gizli gizli gözü olan adam var. mohamed'i çerez niyetine götürür. bazı fener taraftarını da o yüzden çok şey yapmamak lazım.
 • 1768
  şutu var. hava hakimiyeti var. pres gücü var. "on numara" pasları atabiliyor. oyuna mümkün olduğunca katılmaya çalışıyor. kendisini geliştirmeye çalıştığı açık. mısır'daki maçlarını izleyen arkadaşlara göre, mısır liginde yapmadığı şeyleri de yapmaya başladığı söyleniyor.
  bağlantı oyunlarında daha çok öne çıkacak, oyuna daha çok katılacak, daha geç yorulacak. fatih hoca tedrisatında daha iyi bir oyuncu olacağı aşikar. allah nazarlardan korusun. o bombalasın, biz coşalım.
  bu arada teşekkürler shikabala reis. seni de unutmadık.
 • 1769
  tüm hücum özellikleri bir yana rakip defansın anasından emdiği sütü burnundan getiriyor. rakip defans oyuncularına öyle anlarda öyle bir baskı yapıyor ki adamlar doğru düzgün top çıkartamıyor. 27 şubat 2021 galatasaray bb erzurumspor maçının ilk yarısıydı galiba rakip defansa köşe gönderinin yanında öyle bir baskı yaptı ve en sonunda kayarak müdahale etti ki defans oyuncusu kariyeri boyunca böyle baskı yememiştir herhalde.
 • 1770
  rakip taraftara yaptığı etki babında, bana ribery transferini hatırlatan futbolcu. ribery ilk geldiğinde ciddi alaya alınmış, sonrasında da gösterdiği performans ve 11 mayıs 2005 galatasaray fenerbahçe maçı'nda esip gürleyince aynı şekilde fenerbahçeliler futbolcuyu aziz yıldırım'ın galatasaray'ın elinden alacağına hatta aldığına inanmışlardı.

  o dönemler 17 yaşındaydım. bir sigorta ekspertizinde ofis elemanı olarak çalışıyordum. iş gereği, elden bazı dosyaları axa oyak, güneş sigorta falan filan şirketlerine götürüyorum. koskoca sigorta müdürü oturmuş bunları söylüyordu 5-1'lik maçın akabinde. 16 yılda adamların kafa yapısında gram değişim olmamış.
 • 1771
  solda adını gördükçe korkmaya başladığım oyuncudur. şöyle haberler* olmasın da;

  ali koç, zamalek kulübünü toptan satın aldığı için mohamed elden gitti,
  satışında mavi mürekkepli kalem kullanılmadığı tespit edildiği için 7 hafta yok,
  ok hareketi, kızıl derilileri gücendirdiği için lisansı iptal...

  şu fb, kene gibi resmen. vizyonları, gs için önemli her futbolcuya yapışmak. bir düşün yakamızdan.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!