• 18
  (bkz: #2290772)

  şu entry'yi yazdığım tarihten sonra çıktıkları 5 lig maçının 5'inde yine ilk yarı 0 yaparak (20'de 13) yanıltmayan kulüp. bugün monaco maçını stadyumda izledim. takım resmen pozisyon vermiyor. monaco'nun gollük 1 pozisyonu var, o da kornerden gelen kafa vuruşu kalecinin üstüne geldi.

  avrupa'nın büyük liglerinde (ispanya, italya, ingiltere, almanya, fransa) en az gol yiyen takımlardan birisi.

  manchester city: 22/13
  napoli: 20/13
  barcelona: 18/7
  atletico: 19/8
  bayern: 18/12
  montpellier: 20/13

  ancak gol de atamıyorlar. 13 gol yediler, 17 gol attılar. takıma acilen forvet lazım. onun dışında dikkat çeken oyuncuları:

  (bkz: junior sambia): 21 yaşında, orta sahanın ortasında biraz daha atağa yönük oynuyor. muazzam bir yetenek, muhteşem bir fizik ve oyun görüşü harika. çok iyi topçu olabilir.

  (bkz: facundo piriz): tam bir kesici ön libero. taraftarın sevgilisi. muazzam bir defansif anlayışı var. 27 yaşında.

  (bkz: nordi mukiele): önceden de demiştim, yine diyorum, büyük transfer yapacak bu eleman. sağ bekte de oynuyor, sağ stoper de oynuyor. ikisinde de harika. yaşı henüz 20 ancak muazzam olgun bir oyunu var.

  (bkz: ruben aguilar): canavar gibi sağ bek. bugün lemar karşısında 1 kere çalım yedi, onun dışında hatasızdı. elinde bu adam varsa 5-6 sene rahatsın.

  şu 4 oyuncuyu gerçekten galatasaray'da görmek isterdim. hepsini birden. samba'yı ndiaye ve fernando'ya, aguilar'ı mariano'ya, mukiele'yi maicon'a emanet et; 2 sene sonra arkana yaslan takıl kafana göre. piriz direkt oynar bence fernando'nun yanında. ndiaye de koşsun ileride, bassın rakip defanslara.

  4'ü de 10 numara futbolcular.

  scout ekibi 3-4 maç takip etse şu adamları minimum 2-3 tane gencecik, yatırım yapmalık, pahalıya gelmeyecek, taş gibi futbolcularımız olur.