• 9
    bu sezon 15 maçta 7 gol 1 asiste ulaşmış olan nordsjaelland (inşallah doğru yazmışımdır) oyuncusu.

    yazın çok çok çok makul bir ücrete transfer edebilirdik. (ozornwafor parasına) daha sonra selçuk inan’ın yedeği olarak beklerdi. ama biz kılımızı bile kıpırdatmadık bu konuda. selçuk sakatlandığında ya da cezalı olduğunda ne yapıcak fatih terim merakla bekliyorum!!!!
  • 13
    nordsjaelland'ın 19 yaşındaki oyun kurucusu. öncelikle 25 yaşındaki taylan'ı genç olduğu için oynatmadığını söyleyen hocamız bu çocuğu 3 yıl falan oynatmaz. zaten yaşından ötürü sahada yapması gereken şeyleri düzgün şekilde yapamaz. bu çocuğun işi oyun kurmak. topu ne zaman, nereye, kime, nasıl atacak? ne zaman şu çekip ne zaman pas verecek hepsine karar vermek zorunda. doğru kararı vermesi içinde tecrübe kazanması gerek. bu oyuncuyu alıp bu yaşta sürekli doğru karar vermesini bekleyemezsin. ligdeki en iyi iki oyun kurucu sosa ve emre. ortak özellikleri de çok tecrübeli olmaları. yedek olarak desen emre akbaba dönüyor zaten. ha paran olur alırsın 1 2 sene daha kulübüne kiralarsın ama bizde öyle bir para yok. alınacaksa takım arkadaşı jonathan amon alınmalı. onyekuru'yla sağlı sollu akarlar.
  • 14
    ansu fati diye bir genç oyuncu var bence onunla birlikte takıma katmamız gerekiyor... yahu bu adam kendini a takımla bu kadar kanıtlamışken bize bırakırlar mı? bıraksalar da bu emin olun 3-4 milyon euro bedele olmaz. juventus bile nordsjaelland’ın u-19 takımından direkt transfer yapıyor. a takıma çıkmasını beklemeden. üstelik 1,25’e falan alıyor daha a takımla oynamamış adamı. yedirmezler geçiniz...