• 6
  https://www.youtube.com/watch?v=siK4lo0xG_I

  4. bölümleri 28 dakikalık program, dinleyen için bitirilebilir olduğu için insanın başlayası geliyor. bir buçuk iki saatlik bir programı maalesef açmıyorum bile.

  içerik olarak nokta atışı marcao-luyindama ikilisi konuşulması, konuların etrafında gezinmektense hedefi daha belirgin yapmış.
  yabancı sınırı konusunda konuşulması yerinde olmuş ve benim de arada dile getirdiğim galatasaray ne zaman başarılı olsa hep böyle konular gündeme geliyor. 2000 yazında jardel'in yanına alen boksic de gelecekti ama yabancı sınırına takılmıştı. yabancı sınırı ülkenin futboldaki yokuş aşağı gittiği acıklı konu. ancak bazı konular açıkta almış. bu noktada galatasaray'ın yabancı konusunda arayı açtığını, yabancı sınırı ile avrupa'ya daha çok giden türklerin olduğunu ve yıllar sonra en iddialı kadronun kurulduğunu ve kaliteli yabancı futbolcuların takıma ve altyapıya nasıl katkı verdiğinden de bahsedilebilirdi.

  2 futbol konusunun üzerine farklı olsun diye mi girildi basketbol anlamadım ama iki tane inceleme futbol konusu yapıldıktan sonra bilgilendirici bir basketbol programı daha iyi olurdu. sonunda ekonomik durumlar, efesteki durumlar vs. değil de piyasadaki sıradışı bir basketbolcunun satır aralarında gizli geçmişi mesela benim için daha çekici olurdu:(

  elinize sağlık, bu programı da kahvaltı hazırlarken dinledik.
  başarılarınızın devamını dilerim.