• 7
    hani şu içinde beşiktaş aşığı, fenerbahçe fanatiği dolu olan, ultraslan ifşa ettiği 139 kişilik liste vardı ya geçersiz imza sebebiyle üyelik başvuruları reddedilen. işte o başvuruyu reddeden üyelerin kanını içmeye yemin etmiş divan kurulu başkanıdır kendisi. o da haklı tabi. yani yıllar sonra başka bir liseci olmayan başkanı devirmek için bir telefonla kapıya dizeceği, bir gecede darbe yapabileceği militan da lazım. siz kim oluyorsunuz da haşmetlinin yüz yıllık planlarını bozuyorsunuz?

    ama sorsan hemen "avukatlık mesleğine 40 yılını vermiş, dürüst, objektif, şerefli, namuslu bir adamım. galatasaray'a yıllarımı verdim" diye bas bas bağırır.

    kendisine zerre kadar güvenim yok. point otel'de yapılan bir toplantı. gece yarısına kadar uzayan bir oylama. boşalmış salona bir anda doluşan insanlar. sonra ben divan kurul başkanıyım, herkesin güveni bana tamdır, her şey tüzük çerçevesinde vs. yersen tabi. bakalım daha kaç gün canlı yayınlara bağlanıp ağlayacaklar.

    geçiniz efendim o eski lise gururumuz, başımızın tacı saygı dönemlerini. o günler point otel'de toplantılar yapıp, mikrofonu açık unuttuğunuz gün bitti.