• 3
  mahmut recevik tarafından taraftarın önüne atılmasını yanlış bulduğum divan kurulu başkanımız.

  geçen seneden beri takip ettiğim toplantılarda bana hep mustafa cengiz yönetimine daha yakın biri gibi gelmişti. eğer yanlış algılıyorsam bile en azından tarafsız ve dürüst biri intibası oluşturdu bende hep. buna yönettiği 23 mart 2019 galatasaray olağan mali genel kurulu da dahil. o yüzden linç edilmeye çalışılmasını şu an çok haksız ve anlamsız buluyorum.

  not: ben bu satırları yazarken kendisi a spor canlı yayınında kendisine yapılan eleştirilere ithafen ''benim ismimi inan kıraç'la yan yana getirmek haksızlıktır. biz hep inan kıraç'ın yönetim tarzına karşı çıktık'' gibi bir cümle kullandı. dürüst ve adil biri olduğu kanaatindeyim ben hala. umarım o cadı kazanında ''seçim abileri'' kendisini bozmazlar.

  edit: kendisinin bir üyeyle davalık oluşunda duygun yarsuvat'ın avukat ordusu tarafından temsil edilmeye çalışıldığını şimdi gördüm. fotoğrafta da 1-2 çakalla aynı karedeler. kendisiyle ilgili görüşlerim sabit şimdilik ama buradan bir şerh koyuyorum yine de.
 • 4
  mahmut recevik'in işaret etmesini son derece doğru bulduğum ve hukuki bilgisini statüko için kullanan taraflı bir başkanlık sergilemiş hukukçu...
  bunun dışında , galatasaray mezunlar derneği mali kurulunda, 139 geçersiz imzalı üyenin üyeliğini geri çeviren klüp sicil kurulunun liseli 5 üyesinin ceza almasını isteyen ve almış olmasını haklı gösteren son derece ağır ve saldırgan bir konuşma yapan kişilik.
  büyüyünce duygun yarsuvat olması bekleniyor.
  eğer ibra oylamasında bir hile yapmışsa, ceza mahkemesinde yargılanması gereken kişilik.