• 74
  metin öztürk sorularınızı yanıtlıyor etkinliğinde 3 saatten biraz fazla bir süre boyunca ekibiyle beraber ve bir yazar arkadaşımızın teknik desteği ile tam 107 sözlük yazarımızın sorusuna cevap vermiş olan galatasaray başkan adayı. mükerrer sayılabilecek sorulara bile bakınız vererek dahi olsa bir şekilde cevap vererek, iki kez yapılan "isterseniz soru alımını durduralım" teklifine devam diyecek kadar sabırla devam ettiler.

  galatasaray sözlük için de bir ilk olan bu deneyime vesile oldukları için ayrıca teşekkürler...
 • 75
  katılımı ve sabrı için öncelikle kendisine teşekkürler. buna karşın bütün sorulara verdiği cevapları okudum ve çok abartılı buldum. 3 yıl sonra her alanda, ama istisnasız her alanda uçacağız. böyle bir dünya yok. hele hele türkiyede hiç yok. tabi ki burada bütün projeleri açıklayamaz ama en azından kanadımızın olmadığı bir zamanda nasıl uçacağımızı açıklayabilse sevinirdim.

  diğer bir husus dursun özbek. dursunu nasıl hala savunabildiğini aklım almıyor.

  koskoca camiayı bu durumdan çıkarıp, birleştirebilecek bir kadro çıkmaması ne acı.
 • 76
  dün gerçekleşen metin öztürk sorularınızı yanıtlıyor etkinliğinde galatasaray sözlük ‘ü temsilen kendilerinin yanında ben yer aldım.

  en başta bir galatasaray taraftarı, sonrasında da galatasaray sözlük yazarı olarak kendisiyle tanışmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim.
  yanlış hatırlamıyorsam sözlükteki yazarlığımın 8. yılı bitecek ve her zaman söylediğim gibi sözlüğün bendeki yeri hep çok ayrı. bu yüzden sözlüğü temsil etmekten gurur duydum, her zaman da gurur duyarım. hayatlarımızın en önemli yerinde olan galatasaray ‘ın başkanlık seçimlerine aday olan metin öztürk , galatasaray’ın fikri hür vicdanı hür oluşumu galatasaray sözlük yazalarının fikirlerini, düşüncelerini, sorularını merak ederek bizimle iletişime geçmesinden dolayı bir kere daha burda da teşekkür ediyorum.

  cevapları tatmin etmiştir etmemiştir herkesin kendi görüşü tabii ancak 3 saati geçik süre boyunca kendisi yansıtılmış ekranda soruları okudu. cevaplarını da tek tek bilgisayar başında hazır bekleyen ekibi yazdı. kimseyi de cevapsız bırakmamaya özellikle dikkat etti.

  ben de kendisine bir kere daha buradan başkanlık seçimlerinde başarılar diliyorum ve galatasaray için en iyisi neyse onun olmasını istiyorum.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!