• 1001
    kendisinin var hakemi olup da, rezalet yaşanmayan herhangi bir derbimiz var mı merak ediyorum. nedense her derbide kendisi var hakemi olarak atanıyormuş gibi hissediyorum.

    25 ekim 2021 beşiktaş galatasaray maçı'nda beşiktaş oyuncularının kendilerini yere bıraktığı hemen her pozisyonu incelerken, galatasaray futbolcularının dirsek, yumruk yemesine ve bileklerine basılmasına müdahale etmedi. penaltı pozisyonunda vuruş öncesi ceza sahasına giren umut meraş'ı görmedi. ben kişisel olarak hakemlerden bahsetmeyi hiç sevmem ama şu maç ciddi ciddi oldu bittiye getirildi, gündem bile olmadı. takımımız resmen meydan dayağı yedi, o kadar fazla pozisyon vardı ki artık tokatları saymıyorum.

    biz geçen sene üstün oynadığımız derbide diagne'nin saçma sapan şekilde atılmasıyla kaybettik ve oradan çıkacak puan/puanlar bize bir şampiyonluğu kaybetmemize sebep oldu. kimse bana çıkıp "iyi oynasaydık" demesin, bizim iyi ya da kötü oynamamızın hakem yönetimiyle bir alakası yok. mete kalkavan denilen kötü niyetli hakemi galatasaray derbilerinde gördüğümüz sürece daha çok böyle maçlar yaşarız. şu maçtaki rezaletleri rakip bir camia yaşasa ortalığı ayağa kaldırmışlardı. hoş çok çok çok daha masum maçlarda bile ayağa kaldırdı onlar.