• 1248
  fenerbahçe'de dünyalığını yaptı. futbol sonrası da bu işten para kazanabilecek vizyonu olduğunu sanmıyorum.

  rahmetli babasının vasiyetini falan da siklemeyen bir adam işte. bir de galatasaraylı hani anlaştığımızda, ona rağmen vasiyeti dinlemiyor.

  bizim açımızdan ne kadar da doğru bir karar vermiş. birkaç yılda bir seçimini fenerbahçe'den yana yaparak iyi para kazanan ama kariyerleri tepe taklak giden isimler görüyoruz. bunların sonuncusu da kendisi oldu, olacak.

  hele tribünde taraftar olduğu günler gelsin ben asıl o zaman göreceğim rezillikleri...
 • 1249
  kendisini geçen yıl çok beğeniyordum açıkçası. her şeyden önce oyun tarzı olarak yerli futbolcularda pek rastlayamayacağımız türdendi. o performans bir sezonluk muydu yoksa fenerbahçe'de mi çürümeye başladı bunu bilmek zor. ben hala fenerbahçe etkisi olduğunu düşünüyorum.

  mert hakan o tarafa gidip heba olan sayısız örneği göremeyecek kadar kör değildir herhalde. para; tutkudan, aidiyetten ve mutluluktan ağır basmış olmalı. bu da normal. her futbolcu çok idealist olmak ya da ilkeleri uğruna yaşamak zorunda değil. para, günümüzde bütün dünyanın aynı anda inandığı tek şey neticede. mert hakan da başına gelecekleri bile bile daha çok parayı seçti. bu saatten sonra da konuşmaya değmez zira kendisi galatasaray'ın gündeminde olacak kadar önemli birisi değil.