• 1237
  ellerinde bir şey kalmaması sevindirici çok

  galatasaray ve trabzonspor yenilgilerinin ardından beşiktaş'ın kadıköy'de 15 yıldır galip gelememe serisini bozarak fenerbahçe'nin elinden son kalanı da alan hakiki galatasaraylı. fenerbahçe 3-3 için yüklenirken top kaybı yapıp golü yedirdi. yürüyedur çocuk, helal olsun sana. inşallah 4 yıllık sözleşmen boyunca carlos kaiser gibi gerek sakat taklidi yaparak gerekse de takımı sabote ederek fenerbahçe'ye tokadın kralını atarsın aslanım benim.
 • 1238
  29 kasım 2020 fenerbahçe beşiktaş maçında dev bir hizmeti gözden kaçmıştır. maç 2-3 iken boş kaleye kaçırmıştır, orda golü atsa maçın seyri bambaşka bir yöne gidebilirdi. bu golü kaçırdı, 4.golde topu kaptırdı, kırmızı yemek için kendini paraladı. ya bize gelseydi. duble kârdayız. hem paramız cebimizde kaldı, üstüne taylan'ı kazandık, hemde 4 sene daha bunları cayır cayır söğüşleyecek. evlat gibi evlat. gram kızgınlığım yok, sevmeye bile başladım :)
 • 1241
  fenerbahçeliler henüz başkan ali koç olduğu için yedikleri kazığın farkında değil. ali koç para musluklarını kesip gidince, yeni başkan da o kadar bonkör olmazsa, görücez bakalım bu adamın masraflarını nasıl karşılayacaklar?

  adam dakikada 40 lira kazanıyor. pavyonda bol ısmarladığın ablalar bile bu kadar kısa zamanda bu kadar güzel vurgun yapamıyordur.

  bu arada bol-gol esprisi çıkarabilirdim ama şu an hiç keyfim yok. dün dürüm reis tolgay arslan'ın udinese formasıyla attığı gol yüzünden haftasonu rolling kuponum yattı. yani golden önce sakatlandı, oyuna döndü, 1 dakika sonra şut çekti, savunmaya çarptı gol oldu. kafayı yicem.
 • 1242
  kendisi mi daha kötü topçu bernard mensah mı diye sorsak, sözlük ve sosyal medya ikiye bölünür. öyle büyük belalardan kurtulduk 2020-21 yaz transfer döneminde. üstelik ikisinin transferi de gerçekleşmeyince, taylan antalyalı gibi bir oyuncuyu kazanmış olduk.

  yönetim buradan da başarı hikayesi çıkarmasın da gerçekten şans yüzümüze gülmüş bir şekilde. mert hakan'a 4 yıllık sözleşme ve 1.5 milyon € maaş veya mensah'a 5 milyon € bonservis ödesek çok kötü olurdu.
 • 1243
  çok kötü bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. oyun yapısı olarak emre akbaba'ya benzetiyorum. ikinci forvet görevinde iyi olan ama bunun dışında mevki bulmanın zor olduğu bir oyuncu. dünkü fenerbahçe-beşiktaş maçında da ceza sahasına bol koşu yaptı, bunlardan birinde topla buluştu ama dışarı attı. uzaktan etkili şut atabiliyor. top almak için kendini boşa çıkarıyor, hareketli. ama orta sahada oynaması zor çünkü çok top kaybediyor, tam bir 10 numara da değil. ya bu adama göre bir oyun dizilişi kuracaksın ya da sonradan ikinci forvet gibi oyuna sokacaksın. galatasarayın elinde mert hakan'dan daha iyisi olan emre akbaba mevcut. emre'nin bitiriciliği ve sezgileri de daha iyi. o yüzden galatasaraya gelmemesi hayırlı olmuş diyorum.
 • 1244
  kendisi de mensah da kötü topçular değiller. doğru hocanın elinde doğru sistemde çok daha iyi işlere imza atarlar.

  sezon başındaki (bkz: taylan antalyalı) 'ı süper ligde kime verseniz yedek oyuncu olurdu ve ötesine geçemezdi. ama imparatorun elinde farklı bir canavara evirildi. mhy yada mensah biz de olsa bu orta saha yokluğunda zaman içinde ciddi verim alabilirdik.

  örneğin: donk, tudor'un elinde çöp iken terim ile pogba oldu. cenk tosun, biliç ile anadoluya kiraya gönderilmeye çalışılırken şenol hoca ile 25 m euro etti. ya da ozan tufan alanya'ya azalarak bitsin diye gönderilmişken sergen hocanın yanından nianggolan olarak geri döndü.

  erol bulut mhy inanmıyor ve sistem içinde ona bir rol vermiş değil. mhy zaman zaman pelkas'ın zaman zaman da sosa'nın rolünü kendi yetenekleri ile oynamaya çalışıyor. karbonatın sisteminin adamı değilken sistemi de ona göre revize etmiyorlar.
 • 1245
  transfer çalımı değildir, ama alınmaması da doğru değildir. şimdi o mevkiye bonservis ile adam bakıyoruz. fatih terim gayet oynatırdı, istediğini de biliyorum.

  ayrıca adam fenerbahçe'yi bekletip senin imza paranı yatırmanı bekliyor, sen yatırmıyorsun, ondan sonra arıyor ve diyor ki "fb şu kadar veriyor başkanım ne yapalım". abdurrahim olarak da sen "o zaman transferin hayırlı olsun oğlum" diyorsun. tamam artistliğini yaptın, mis. sen bunu yapıp üstüne "emre kılınç bize verdiği sözü tuttu başkaları gibi yapmadı ona teşekkür ediyorum" diyip el pençe divan basın önünde açıklama yaparsan taraftar da sana kudurur. galatasaray'ı bu hale düşürmeniz mert hakan'ı almamanızdan daha büyük rezalet. takmayacaktınız ama konuştunuz, suyun öte yakasına gitmesini zafer haline siz getirdiniz.
 • 1246
  bize gelmiş olsa bambaşka bir kariyeri olacak futbolcu. fener kadrosunda bile 11 oynaması gerekiyor aslında erol hala görebilmiş değil umarım hiç göremez. şahsen ben yaptığı hatadan dolayı üzgünüm keşke hata etmeyip bize gelseydi, hem üzerinde baskı olmadan hayallerinin takımında oynayacak hem de daha çok katkı verecekti, yazık oldu.

  edit:imla