• 839
  gelip fenerbahçe de iyi oynayabilir kötü oynayabilir bunu bilmiyoruz. ama ısrarla kendisine niye yeni mehmet topuz, yeni alper potuk dendiğini anlamıyorum. sadece fenerbahçe kötü yerli transferi yapmadı. bize de büyük umutlarla gelip hayalkırıklığı yaratan anadolu topçuları oldu. tarık çamdal, eren derdiyok vs gibi. fenerbahçenin anadoludan gelip verim aldığı oyuncu da oldu keza.

  daha çok paraya gitmesine kızabiliriz ama bize giderken iyi oyuncu rakibe giderken kötü oyuncu nasıl oluyor anlamıyorum. yabancı sınırı geliyorken ligin ortalama kadrolarından birini şampiyonluğa oynatan bedava galatasaraylı yerliyi niye alamadık diye kızmamız bile 'aman yönetime laf gelmesin' diye susturuluyor. çok ilginç valla.

  4-3-3te sağ iç olarak büyük fayda sağlayabilecek profilde bir oyuncu.
 • 840
  kendisinin mehmet topuz ve alper potuk ile karşılaştırılmasının nedeni bir takıma söz vermişken, para için bir başka takıma gitmesi olan futbolcu.

  ne yapalım, emre akbaba ile mi karşılaştıralım? prensip sahibi bir yönetime "nisil fizli piri virip ilmizsiniz?" mi diyelim?

  amacı üzüm yemek değil sadece bağcıyı dövmek olan garip insanlardan size de gına gelmedi mi?
 • 841
  mert olmayan hakan yandaş kötü bir futbolcu değildir. bu sezon gösterdiği gelişim ortadır. ancak kimse bunun bir sezonluk olmayacağının garantisini veremez. dünya futbol tarihi bir sezonluk efsane performanslarla dolu. aklıma ilk gelen afonso alves oldu. heerenveen'de bir sezon çılgın atıp bir daha da gözükmedi. biz de galatasaray taraftarı olarak sözünden dönen bir canlı için başarısızlık diliyoruz. onun mehmet topuz gibi, alper potuk gibi fenerbahçe'de sürünmesini istiyoruz ki çok uzak ihtimal değil. bunun doğal olduğunu düşünüyorum. ne yapacağız? sözünden dönen, mert olmayan biri için kariyerinde başarı mı dileyeceğiz? inşallah kümeye düşerler ve mert olmayan hakan'ın kariyeri de tepe taklak gider, amin.
 • 843
  prime döneminde bir selçuk inan yanında melo gibi bi adamla 3 sezon maks verim verdi bu topraklarda. kendisi gibi birinci lig tecrübesi yok denecek kadar az 27 yaşında bir futbolcunun arkasından ahlamaya vahlamaya gerek yok. göreceksiniz gittiği hiçbir kulüpte bu performansının üstüne çıkamaz. olur ters köşe falan bize gelirse de bu entryi silmem. kendisi takımda görmek istemediğim bir oyuncu. vasatlığa tahammül edersek avrupa'da çok gol yiyip geri döneriz. artık takım yetenekli akıllı ve fizikli oyunculardan kurulmalı bizim için.

  not: renktaşlarım mesajla hem yetenekli hem fizikli hem akıllı olunca real madride gidiyor gibi mesajlar atmayın. bulan buluyor gidip prime döneminde adam alalım dediğimiz de yok. boşuna saçacak paramız yok. nokta atışı ucuz transferler yapıp kadromuzu yenilemeliyiz ve yaş ortalamasını düşürmeliyiz.