• 839
  kimse kendisine bir şey sormazken daha 1 aya kadar her fırsatta galatasaraylı olduğunu belli eden fener ağlama sayfası beğenen birisiyken acaba kaç para için fenerbahçe'yi tercih etti merak ediyorum.

  galatasaraylı bir futbolcu olarak bu dünyada iz bırakmak, tarihe adını öyle yazdırmak varken para için fenerbahçe'yi tercih etti. ben sadece profesyonellik olarak yaklaşamıyorum. sanki galatasaray'da bedava oynayacaktı.

  fb camiasının da kalıbına tüküreyim. galatasaraylı olduğu ayan beyan belli olan adamı sırf bize gelmesin diye bu sıkıntılarında ekstra para verip almak için yırtındılar. bunlar eskiden böyle değildi. battıkça hazımsızlıktan, eziklikten, kompleksten iyice kendilerini kaybettiler. gidişatlarını iyi görmüyorum.
 • 840
  mükemmel transfer stratejisi izlemiş futbolcu. menejerini tebrik ediyorum. bu adama da düşününce kızmıyorum. adamın mesleği bu. romantikliğe gerek yok. galatasaray taraftarı olmak 20 milyondan vazgeçme sebebi olmamalı. ha emre akbaba gibi vazgeçen olursa bağrımıza basarız ama geçmeyene kızmak da anlamsız.

  anadolu'da iyi bir sezon geçirdi.
  3-4 milyon tl ederli bir futbolcuyken yabancı sınırı lafları sağolsun piyasası arttı.
  galatasaray için hedef haline geldi. sürekli galatasaray adını kullanarak bu defa kendisini şahane bir transfer çalımı öznesi yaptı.
  pek tabi ki bitik itibarıyla ali koç taraftarına bir mini orgazm yaşatıp ses bastırmak amacıyla kesenin ağzını açtı.

  buyrun size dünyaları kazanmayı garantilemiş, tekrar top oynamasına gerek olmayan bir hakan yandaş. esasında sorun ne ali koç'ta, ne menejerinde, ne de hakan'da. sorun türk futboluna ısrarla dayatılan yabancı sınırında.
 • 841
  sadece bu sezonki performansı ile dikkat çeken bir futbolcu. büyük takımlarda ne iş yapar meçhul. açıkçası para sebebiyle fenerbahçe'ye transfer yapacaksa buyursun yapsın, zaten vasat yerli topçu dolu orası. iyi bir sezon sonrası büyük takımlara gelip bir varlık gösteremeyecek bir topçu izlenimi veriyor bana. bize gelecekse de rotasyon harici bir kullanımı olmayacağını düşünüyorum. yerli topçular maalesef hayal kırıklığı yaratıyor.
 • 842
  fenerbahçe'ye gidip de kariyeri yükselişe geçen türk oyuncu sayısı bir elin parmaklarını geçmezken fenerbahçe'yi seçmek o futbolcunun ne kadar zekadan ve ileri görüşlülükten yoksun olduğunun kanıtıdır. pekala "ben parama bakarım arkadaş, 3 sene boyunca kulübede otursam da olur" diye de düşünmüş olabilir. kaldı ki orta sahanın kaynadığı bir takıma gidiyor.

  yine de kendisine bir çırpıda hazin sonla biten kariyerli topçuları aşağıda sayayım, hepsinin ortak noktası fenerbahçe'ye transfer olmuş olmaları:
  (bkz: sezer öztürk)
  (bkz: ilhan parlak)
  (bkz: zafer biryol)
  (bkz: ali bilgin)
  (bkz: erhan albayrak)
  (bkz: murat hacıoğlu)
  (bkz: serkan kırıntılı)
  (bkz: serdar kesimal)
  (bkz: gökhan ünal)
  (bkz: özer hurmacı)

  mutlaka daha fazlası da vardır. mert hakan'ın da ismi bunların arasına şimdiden yazılmış oldu.

  edit: malkavian uyardı:
  (bkz: alper potuk)
  (bkz: kemal aslan)
  (bkz: mehmet topuz)
 • 843
  eğer konuşulanlar doğru ise kendisine ya ceza gelecek ya da çok büyük bir tazminat ödeyecek.
  olay şöyle ki biz oyuncu ile transfer sözleşmesi bittiğinden dolayı şubat ayında ön protokol imzalayabiliyoruz o yüzden mahkemede kimse bize çıkıp o zaman sizde sivasspor ile anlaşmadan oyuncuyu aldınız diyemez. bunun devamında oyuncu bizimle protokol imzalayıp devamında fenerbahçe ile anlaşması doğru ise bu iki sözleşme ortaya çıkarsa çok net bir ceza gelecektir kendisine.